Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyám apám elvált már jó rég...

Barna1997 kérdése:

Anyám apám elvált már jó rég óta, minden második hétvégén nála kell lennem, hallottam h mivel emúltam 14 éves ezért eldönthetem h melyik szülőmnél vagyok é egy értelmes tudna választ szeretnék vagy belinkelni tövényrészt?

Figyelt kérdés
a kérdés kibővitve apám akaratos az van amit ő akar soha se hagy nekem semmit amit én szeretnék minden 2. hétvégén nála kell lennem és a telkén dolgoznom kell 14 éves elmultam azt hallottam h eldönthetem h melyik szülömnél vagyok erről szeretnék kapni egy választ vagy egy belinkelt jogot/törvényt h ne kelljen hozzá járnom.

2012. ápr. 18. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Abban dönthetsz, hogy kivel akarsz élni, de a láthatáshoz az apádnak joga van. Havi 4 napot csak kibírsz.
2012. ápr. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó gondolom neked nem váltak el a szüleid ,úgy hogy nem tudhatod milyen Sz@r érzés olyannal lenni akivel még csak egy légtérbe sem akarsz lenni.

A bíróságon volt ez a döntés hogy 2 hétvégén nála kell legyél, vagy anyukáddal közös megegyezéssel?

Nem tudom ,hogy lehetséges az hogy te döntsd el azt hogy ne találkozz leve.. Maximum annyit hogy melyik szülőddel szeretnél élni.

Különben egy cipőben járunk.... :D

2012. ápr. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia meny el hozzá de ne dolgozz ha azt mondja hogy csináld ne csináld és kész....légy akaratos hisz kamasz vagy :D
2012. máj. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!