Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a maximum embriószám, amit...

Mi a maximum embriószám, amit be lehet ültetni törvény szerint az anya méhébe? Létezik egyáltalán határ?

Figyelt kérdés
2009. febr. 8. 11:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Most volt ez az amerikai botrány, utánna valaki azt nyilatkozta 2-4 között szoktak beültetni egyszerre.
2009. febr. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hallottam a nyolcas ikrekről és ki vagyok akadva ,hogy hogyan lehetséges ilyen sok embriót beültetni. Vagy manapság minden kívánságműsor? Ha én 12es ikreket akarok, akkor simán beültetnek 12 embriót?? Vajon az orvosokat felelősségre vonják.
2009. febr. 8. 11:29
 3/8 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, hogy volt a 8-as ikreknél, de az is lehet, hogy csak a három (amit én úgy tudok, hogy a max.) ültettek be, és osztódtak. Vagy ez tény, hogy 8-at ültettek be?

hármasikres kismama (és spontán! :) azért sem tudom, hogy működik ez a beültetés, csak a természetes módját ismerem ;) )

2009. febr. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Embriót ültetnek be mesterséges megtermékenyítésnél, melyek már nem tudom mennyi idősek. De abban a korban már nem lehetséges, hogy szétváljanak.
2009. febr. 8. 12:13
 5/8 A kérdező kommentje:
Tehát mesterséges megtermékenyítésből született ikrek nem lehetnek egypetéjű ikrek.
2009. febr. 8. 12:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos Amerikában nincs határ. Unokahúgom férje amerikai, mi is sokat beszélgettünk erről. Az orvos és az anya döntheti el, hogy mennyit.
2009. febr. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amerikaban en sem tudom,de hallottam Magyarorszagon olyat, hogy valakinek egyet ultettek vissza Hiper stimu miatt es ikrei lesznek egypeteuek! Alltalaba 3-5 embriot ultetnek vissza, es orvos dont a no egeszsegiallapotatol fuggoen.
2009. febr. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia, itthon és egyébként már lassan mindenhol törekednek az egyes terhesség létrehozására. Lombik esetén 1-2 megtermékenyített petesejtet javasolnak vissza ültetni, van amikor 3. De általában 2-őt szoktak. Törvényt nem ismerem, de szerintem max. 3 at engedélyeznek.
2009. febr. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!