Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyennek kell lennie a...

Milyennek kell lennie a megfelelő babakocsinak?

Figyelt kérdés
Márkát is mondhattok
2008. máj. 8. 15:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

www.brendon.hu

www.bergon.hu

2008. máj. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A brendon szerintem drága bolt! Én az üllői úton a panda babaházban vettem egy szuper praktikus franciát: Pierre Cardin a márka. 60 000 ft volt, de mindent tud, a vázat olyan picire össze lehet csukni, hogy be tudod tolni az ágy alá van autósülés is hozzá.

[link]

2008. máj. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Attól is függ hogy mennyit szánsz rá. Ez nagyban befolyásolja a választást.

Mi a Jané márkát választottuk és 190.000 Ft volt.

Nagyon sok jó és praktikus funkciója van. Pl: mózes, hordozó, nyári része van az árban, egyszóval minden részt tartalmaz. Más kocsiknál van hogy csak a mózest vagy a nyárit, vagy a hordozót. Ez összecsukható kis helyen elfér, a mózes része is beköthető a kocsiba nem csak a hordozó. Az a fontos hogy a babának ne terhelje a hátát, gerincét...ezért is ajánlják hogy ne hordozóban hanem mózesben cipeljük, tologassuk a gyereket. Újszülöttől 2 éves korig illetve 20 kg-ig lehet használni.

További infó itt:

[link]

Üdv. 31 hetes kismama

2008. máj. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Csatlakozom ahhoz, aki a Pierre Carden-t említette. Az egyik legmegfizethetőbb és legpraktikusabb kocsi. Újonnan kb. 60-70 ezer között vehetsz olyat, ami két irányból tolható, lehet fekvő, ülő, a támla tövbb fokozatban állítható. Lábzsák és esővédő is tartozik hozzá, egy mozdulattal összecsukható, súlya sem nagy, van hozzá bébihordó, amit egy mozdulattal rákapcsolhatsz a kocsira - gondolj bele, milyen jó, ha a picit nem kell kihalászni a kocsiból és áttuszkolni a babakocsiba, miközben alszik, hanem csak kiveszed hordóstól, csatlakoztatod és lenet menni - van rajta alul jó nagy és praktikus kosár, első kerekek bolygósíthatók. Mi mindezt használtan vettük meg 30 ezerért, úgy persze még jobban megérte, mert nagyon jó állapotban van. De ha újat veszünk, akkor is ezt a márkát választjuk. Én nagyon ajánlom! Könnyű tolni, fordulni vele, stb.
2008. máj. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló vagyok, elfelejtettem mondani, hogy ne a Brendonba menj, az iszonyú drága. A vidéki boltok sokkal jobbak, de még Pesten is találhatsz olcsóbbakat. Sok sikert!
2008. máj. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!


www.babaholmiolcson.hu

Itt nézelődhetsz és egész jó árak vannak.

2008. máj. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én Giraffe Club modellt vettem, nagyon szeretem. Nem annyira ismert márka, leginkább a neten tudod megnézni, én Vaterán vettem, de teljesen újonan. Egy sportbabakocsi hozzá csatlakoztatható hordozóval, így már az egészen kicsi gyerek is használhatja, majd később hordozó nélkül is lehet benne. Hordozóval együtt 30.000 forint volt, szóval igazán nem az, amire az ember a gatyáját ráfizeti. Én nagyon szeretem, könnyű vele buszra szállni, kocsiban is jó, mert a babakocsi majdhogynem esernyőre csukható, a hordozót pedig bekötöm a kocsiba. Elég könnyű kis kocsi, jó színekben (narancssárga a miénk, piros van még és még két szín, azokat nem tudom már), a kerekei bolygósíthatóak, ja, és én szeretem, hogy nem egyben van a tolója, hanem két külön fogó, mint a biciklikormány.
2008. máj. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia.Nekünk is Pierre Cardin kocsink volt, és imádtam.Nagy kerekei miatt bárhol eltudtam menni,téliesíthető volt lábzsákkal, nem nagyméretű,mint a bergon, vagy a simbaba kocsik, mégis nagyon kényelmes.Sportá alakítható , hiszen a legtöbbet már akkor használja a baba mikor már ülni tud.Én 3 éve ezt 27500-ft ért vettem a soltvadkerti bababoltban.
2008. máj. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy milyet ne: Bergon. Sajnos én ezt vettem, de már 10* megbántam. Nehéz, összecsukva is alig fér el a kocsiba, széles, úgyhogy kisebb üzletekbe be sem tudok vele menni, nem is értem hogy vehettem meg, ez a kezdő szülök tapasztalatlansága...Meg akartam tartani, ha lesz második gyerek, de tuti eladom.
2008. máj. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia!Mi igaz még nem használtuk ,de bergont vettünk.nekem pont az volt a cél,hogy jó nagy legyen ,hogy a baba kényelmesen tudja használni.Én nem akarom eladni rögtön.Mi tipushibának pont azt hallottuk sok anyuka nem veszi figyelembe a szélességét és télen felöltöztetve a babát nem fér el a keze benne.A pierr cardin is széles bár minket lebeszéltek róla,mert chínai és sok vele a probléma-pedig mi is azt nézegettük..Ez a bergon igaz nem tömegközlekedéshez való,hanem utcai sétához,mert nehéz 15kg körüli,de masszív-fém,nem műanyag,nagyon jó a rugózása,mindkét ir.tolható,teljesen vízszintbe fektethető-a pierre cardin nem,téliesíthetőés még egy csomó funkciót tud.Mi plusszban vettünk rá esővédőt-mert szúnyoghálót adnak és így volt 40000ft.Igaz nincs hozzá hordozónk,mert az már van,de amúgy travell system szerűen rá lehet pattintani a saját hordozóját ha veszel hozzá-ezt nem sok fajta kocsit tudja.(ennyi funkcióval)nekem nagyon tettszik ,jó erősnek néz ki és én eddig csak jót hallottam róla.Igaz én is azt mondtam,ha esetleg nagyobb lesz és tömegközlekedéssel kell utazni,veszünk egy olcsóbbesernyő kocsit neki-de a sport babakocsik nem a tömegközlekedéshez vannak kitalálva sztem.Jah és 2év garancia van rá.Mi vecsésen vettük a Kati bababoltba ott a legolcsóbb sztem,itt az alap 38körül van ami máshol egy min.10ssel drágább.Nekünk megérte kimenni oda érte.Minden esetre olyat válassz márkából aminek van szervíz háttere.
2008. máj. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!