Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakötvényt mire használhatja...

Babakötvényt mire használhatja majd fel a gyerek?

Figyelt kérdés
Úgy tudom meg van szabva,mire költheti el.tudja esetleg valaki,mert sehol nem találom.(otpben azt mondták,h bármire,de én úgy tudom,hogy csak bizonyos dolgokra.)tudja vki pontosan?

2012. aug. 6. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt találtam: [link]
2012. aug. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
semmire. Hamarosan az állam visszaveszi saját kezelésbe az összeset mint a nyugdíjaknál és abból már semmit nem fog látni a gyerek.
2012. aug. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Másodikkal értek egyet. Ez sajnos így lesz, hisz eddig minden lopási lehetőséggel éltek, úgymond kár lenne kihagyni a babakötvényeket. A gyerek 18 éves koráig jobb nem is gondolni erre, hogy van babakötvény, plusz pénzt oda befizetni pedig csak az őrülteknek ajánlatos.
2012. aug. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én úgy tudom csak lakásvásárlás és tandíj esetén használhatja fel, egyébként szépen marad az államnál, évekig forgatják aztán úgy is ellopják, de előtte rábeszélnek hogy te is fizessél be rá havonta x-et. mi nem is kértük, inkább félre teszek neki...
2012. aug. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekünk van. Szerintem jó, hogy csak lakásra, tanulásra lehet költeni. Úgysem szeretném, hogy a csajokra költse:)De van valami egyéb meghatározás, ami alapján másra is lehet költeni.

Persze nagy összeget mi sem teszünk rá.

2012. aug. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!