Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek csak hason alszik a...

Akinek csak hason alszik a babája, és kinőtte már a babakocsit, hogy oldotta meg a sétálást?

Figyelt kérdés

Elég furán tettem fel a kérdést, de a lényeg, hogy a kislányom csak hason alszik 4,5 hónapos, és már majdnem 8kg, kinőtte a babakocsinkat. Nézegettem új babakocsikat, de nincs olyan amibe hason kényelmesen elférne még pár hónapig. Lemenni muszáj vele, mivel a nagyobbik igényli, hogy de,,du. menjünk, de mivel a pici még nem tud ülni, így nézegetni se tud eddig úgy mentünk le, hogy aludt. Ja, és a kiságyba se alszik el csak ritkán délben, így a szobába szoktam tologatni a babakocsit.

Volt valaki hasonló helyzetben?


2012. aug. 6. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudod a babakocsit félig ülő helyzetbe tenni? Vagy nincs ilyen megoldás?
2012. aug. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekünk nagy babakocsink volt, még 1 évesen is tudott benne hasalni a babám, pedig hát ő sem volt picike, hosszú is volt és dagi is.

Ezek a nagy újszülött kocsik lennének nektek jók, tudod ezek a nagykerekűek, mert ezeknek nagy a fekvőrészük is.

2012. aug. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló gondom volt, bár én a kocsiban mindig a hátára tettem, csak a saját ágyában aludt hason.

A fekvőkocsit gyorsan kinőtte a fiam, ülni viszont még nem tudott. Sajnos nem találtam rá jó megoldást, úgyhogy fekvőben vittem addig, amíg csak bírtam. Amikor szegényke már nem tudta rendesen kinyújtani benne a lábát, áttettem ülő kocsiba és azt teljesen hátradöntöttem. Ebben viszont már nem tudott aludni, mert annak nem volt oldalt pereme, ami eltakarja kicsit a külvilágot. :( Szóval a séták rövidültek, ébren volt közben, és már csak itthon aludt. Amúgy az otthoni elalvással mi is megszenvedtünk, de végül azért sikerült átállni erre.

2012. aug. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is csak hason alszik a fiam a mai napig, most egy éves.Mi télen kerültünk abba a szituba, hogy még nem ült, de a sok gönctől, kapucni, sapka stb esélyem nem volt hasra fektetni, mert nem kapott volna levegőt.Fekvő helyzetben kellett akkor még őt is sétáltatni, nálunk végül egy plüss bogárka lett a megoldás kulcsa, mind a hat lábáról lógott valami érdekes, karika, vagy rágóka vagy csipogó, ami lekötötte, szereltem rá egy nagy csipeszt és felcsipeszeltem a kupolára, hogy belógjon a látóterébe.Ez lekötötte addig, míg el nem álmosodott, akkor feszengett kicsit kb 5 percig és végül elaludt.na nem mélyen, de azért elvolt benne, amíg haza nem értünk, ha megállt a szekér egyből felébredt.mióta döntve tudtam ültetni azóta egyáltalán nem alszik már babakocsiban. Próbáld ki te is ezt a belógatós módszert, hátha jobban elvan a pici lányod, ha leköti valami kedves színes tárgy :)
2012. aug. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!