Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vaterás/Teszveszes kismamák...

Vaterás/Teszveszes kismamák mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyik eladónak volt 3 futó aukciója 1ft-ért.Mondtam neki,hogy fix áron elviszem a három termékét,1000ft-ért állítsa be fix árra.

Válaszolt rá,hogy oké,viszont,nem adott meg fix árat,hanem lerövidítette az aukciót.Ami 24 óra múlva le is járt,és mindegyik terméket én nyertem meg 1ft-ért.


Adódik a kérdés,hogy 3ft-ot vagy 1000ft-ot fizessek?

Nem véletlenül kértem,hogy állítsa át a fix árat,ugyanis sürgős lett volna...Viszonylag tapasztalt eladóról van szó,senki más licitálója,aukciófigyelője nem volt.

Jogilag 3ft-ért nyertem az aukciókat,ennyit is fizessek?

Mit történik ha nem küldi el?



2012. aug. 6. 18:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
ha már volt hasonló ügye nem is mertem volna ezt kérni tőle. Szerintem ha nem kell már a termék, akkor semmiképpnem ne fizesd ki az 1000 ft-ot (le leszek hurrogva) de ő sem volt korrekt. Más nem tudna helyette postázni????
2012. aug. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

ez esetben, ha te jelezted neki, h sürgős, és ő ennek ellenére nem tartotta be az ígéretét, meg kell beszélni a dolgot.

szépen írd meg neki, pont így, ahogy ide, korrektül, és zárd azzal, h köszi, de nem kéred a termékeket. így egyikőtök se jár rosszul. de ha mindenáron ragaszkodik az adásvételhez, akkor sajnos csak a 3 ft-ot tudod kifizetni, mert az 1000 ft a sürgős!!!!!! kézhezvételre vonatkozott.

1-es voltam.

2012. aug. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!