Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha egy szobában alszunk a...

Ha egy szobában alszunk a babával, hogyan lehet megoldani a sexelést?

Figyelt kérdés
Lehet vmi "kára" abból a babának, ha tudattalnul meglát,meghall minket? Ha nem is lát meg, mert a rácsvédő v más takar, de hallani, azért hallhat....Ti, h oldjátoke ezt meg?
2008. máj. 8. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős a baba?
2008. máj. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
BARÁTAIMNAK 7 HETES A BABA SZERINTEM Ő MÉG NEM ÉRZÉKEL SEMMIT, LEGFELJEBB ÖRÜL, MERT HALLJA A SZÜLEIT. SZERINTEM 2 ÉVES KORI ILLETVE AMÍG NEM TU RENDESEN BESZÉLNI NEM BAJ HA HALLJA, DE AZÉRT JOBB HA 1ÉVES KORA UTÁN MÁR NEM LÁTJA, MERT MEGIJEDHET, HOGY APA BÁNTJA, VAGY KISAJÁTÍTJA ANYÁT, DE HA EZ ÍGY VAN SÍRÁSSAL FOG JELEZNI, HOGY NEKI EZ NEM TETSZIK!
2008. máj. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyankor kell szeretkezni mikor alszik, és ha lehet halkan.Figyeld, ha felébred, sajna "no szex" míg vissza nem alszik.Mi így oldjuk meg.
2008. máj. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem csináljuk a szobánkban, mert nekünk is ott van a pici.Mikor elalszik, akkor épp ott ahol vagyunk.A nappaliban, a fürdőkádban, a konyhaban vagy másik szobában.Nekünk ez így teljesen jó és izgalmas!!Egyszer próbáltuk az ágyunkban, de egyikünknek sem ment, mert tudtuk,hogy ott a pici.Azt nem tudom, hogy káros-e, ha látja vagy ha hallja,de szerintem ne csináljátok, ha ő is ott van.
2008. máj. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavarja a babát, és nem okoz neki semmilyen kárt :)

Ha titeket zavar, akkor csináljátok másik helységben.

2008. máj. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok tanácsot...a babika még bennem van, de akkor a segítségeitek tükrében majd megoldjuk... :O)) Jó babázást és jó "férjezést" Nektek! :O))
2008. máj. 9. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!