Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek van Álomvirág légzésfigy...

Akire77 kérdése:

Kinek van Álomvirág légzésfigyelöje, és 10kg felüli babája?

Figyelt kérdés
Sziasztok,tényleg csak 10 kg-ig lehet használni biztonságosan ezt a fajta légzésfigyelöt?Mert a multkor felhívta a figyelmemet az eggyik ismerösöm hogy 10kg felett nem biztonságos és a dobozára is tényleg az van írva.Bár az én kislányom már 12kg és eddig normálisan müködött,most egy kicsit meg íjedtem hogy nehogy tényleg ne működjön normálisan.Érdekelne mindenki tapasztalata ezzel kapcsolatban,köszönöm
2012. aug. 7. 08:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a fiam csaknem két éves koráig használtam. Akkor már több volt, mint tíz kiló. Soha nem volt vele semmi gond. Egyébként az is rá van írva, hogy csak 2 kiló felett használható, de a koraszülött osztályon is ezt használták a két kiló alatti babáknál is. Persze nem a 80 dkg-s babánál, de a fiam 1760-al született és neki is ilyen volt.
2012. aug. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kislányomnál mi is használtuk akkor is amikor több volt mint 10 kg, kb. másfél éves koráig.Úgy is tökéletesen működött.
2012. aug. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2012. aug. 7. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!