Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Itt mindenkinek van légzésfigy...

Itt mindenkinek van légzésfigyelője? ÉS mindenkinek be is jelez?

Figyelt kérdés
2012. jan. 11. 15:14
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt.
2012. jan. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 Kerria ***** válasza:
van, de nem használjuk... rácsos az ágyrács, és nem jól érzékel emiatt.
2012. jan. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
Nekem van. Mi az, hogy bejelez? Csak ha nincs mozgás a kiságyban, akkor. Igen, bejelez, ha kiveszem a babát, és elfelejtem kikapcsolni:)) Egyszer jelzett éjjel, amikor a kicsikém a kiságy sarkában aludt, icipicire összekuporodva:)
2012. jan. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
30%
Nem volt, teljesen felesleges dolognak tartom.
2012. jan. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
58%

Nekünk sincs. És szerintem még sokaknak, az ismeretségi körömben sem használ szinte senki (pedig nem valami elmaradott vidéken élek vagy ilyesmi).

Csak ritkán szoktam itt bevallani, mert van, aki simán legyerekgyilkosozza a légzésfigyelőt nem használókat.

2012. jan. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:

Van.

1. gyereknél kétszer jelezett be, odarohantunk hozzá, kikaptuk a gyerekágyból, akkor lélegzett. Egyébként is lélegzett vagy a hirtelen mozdulattól vett levegőt? Passz.

2. gyereknél egyszer sem riasztott be.


Mindent ugyanúgy csináltunk, mindkettő majdnem dekára ugyanannyi volt (3 kiló alatti).

2012. jan. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
Éppen, mint az előző válaszolónak. Ha kiveszem a babát, és elfelejtem kikapcsolni, akkor jelez. De feleslegesen még soha nem jelzett. Egyszer bejelzett, amikor a babám elmászott a kiságy ellentétes sarkába és felfeküdt az ott összehajtott takaróra. Egyébként tökéletesen működik, és engem nagyon megnyugtat, hogy van.
2012. jan. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
45%
4 gyerekem van, egyiknél se volt légzésfigyelőnk. A nagyoknál még nem volt "divat", ők már kamaszok, nem is hallottunk róla, hogy létezik,a kicsinek meg eszemben se volt venni...
2012. jan. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
90%
Nekünk van,de feleslegesen egyszer sem jelzett be. Szerencsére baj miatt sem. Én mindenkinek ajánlom,hogy használja,mert sose lehet tudni.
2012. jan. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
73%
Bár a szomszéd szobában van a kislányom, iszonyú megnyugtató, hogy jelez, ha baj van. A bébiőr része meg azért jó, mert ha mélyen alszom, észre sem venném, hogy sír. Így ha nagyon sír, rögtön meghallom. Ha csak nyöszörög, azt nem mindig, mert az érzékenységét is be lehet állítani, és nem kell minden apró neszt hallani. Nem ítélem el egyáltalán azt, akinek nincs, de szerintem aki megteheti, vegyen.(és itt nem a milliomosokra gondolok, mi sem vagyunk azok:( )
2012. jan. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!