Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7,5hós a kislányom anyatejes...

7,5hós a kislányom anyatejes már eszünk mást is, baj ha mondjuk tejpépet kétszer is eszik egy nap?

Figyelt kérdés
Reggel szopi, 10körül tejpép utána alvás, délben főzök neki főzeléket, aztán kora délután gyümölcs és uzsonnára néha tejpép esetleg üveges bébi kaja és vacsira tejpép vagy sinlac. Szerintetek ez igy helytelen?
2009. júl. 20. 10:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gond. Nekem is 7,5 éves a kisfiam és előfordul, hogy úgy alakul a nap, hogy kétszer is pépet eszik. Igaz, én rendszerint nem csak egyfélét adom, hanem van hogy összekeverek kettőt (a második fajta mindíg 7 gabona pehely) plusz valamilyen gyümölcsöt vagy gyümölcsös bébiétellel keverem. A variációs lehetőség végtelen. Néha sima gyümölcspépbe teszem a 7 gabona pelyhet, így még változatosabb.
2009. júl. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!