Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyós kérdés! Hányszor látogat...

Anyós kérdés! Hányszor látogatja a babátokat és milyen időközönként? Csak nekem van rossz tapasztalatom vagy másnak is jutott ilyen "jó nagymama? "

Figyelt kérdés
2012. aug. 7. 19:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

250km-re lakik

szal a 1.5 éves lánykát eddig 4x látta

3x mi mentünk 1x ő

és ez így nekem teljesen meg is felel :-)

2012. aug. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 timike26 ***** válasza:
100%
6 utcànyira lakik,sajna max 2 naponta kotelezo làthatàa van/ezz az èn hozzààllàsom,a fèrjem anyja/sose voltunk joba,mindig beszologat,a legutobbi kèrdèse mikozben fogja az alig 1 honapos csepp lànyomat(direkt nem ""unoka szot irtam):mit szolnàl ha leejtenèm?!..asszem ezzel minden elmondtam.
2012. aug. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 timike26 ***** válasza:
100%
bocs lemaradt:anyum 600 km re lakik,nem nagyon talizunk,inkàbb neten beszèlunk...szereti az unokàjàt..na o egy tipikus nagymama a szo jo èrtelmèben,csak sajna a tàvolsàg kozbeszol
2012. aug. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 15 km-re lakik tőlünk. Úgy 2 havonta idevágódik késő délután és megy is 1 óra múlva. Talán 5-ször látta a 10 hónapos egyetlen unokáját, akit állítólag imád. Nem tudom miért nem jön, teljesen átlagos a kapcsolatunk, és ráadásul nyugdíjas is lett több mint egy hónapja. De mindegy, nem tudja mit veszít vele. :(
2012. aug. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

4 gyerekunk van.Anyos evente 1x jon.Inkabb mi megyunk hetente 2 hetente 1x 2-3 orara,azt is alig birja ki,latszik rajta, varja mikor megyunk el.Kicsit zajosak vagyunk.

A ket kicsi unokat soha nem viszi el sehova a ferjem total ki van ra akadva.Egyszeruen ugy erezzuk,hogy nem orom neki a fia csaladja hanem teher.

5 km-re lakik tolunk.

2012. aug. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
5 hós a fiam, eddig kétszer látta, egyszer a kórházban, mikor megszületett. Nem egy tipikus mama. Telefonon megkérdezi a férjemet, hogy van az unoka ennyi. Nem lakik közel, de nem beteg, nyugdíjas. Havonta egyszer fel tudna ülni a buszra, ha nagyon akarna.
2012. aug. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Szemben laknak velünk, általában mi visszük át hozzájuk a kicsit. De azért ők is jönnek persze. De ha mi megyünk és megunjuk őket, akkor felállunk is jövünk. ha ők jönnek akkor mégse küldhetjük haza őket, nem? Aki nincs jóban velük nem is értem hogy miért nem ezt válasszák. örüljenek h nem ülnek ott órákat. Mi is igy vagyunk ezzel, pedig nekünk jó a kapcsolatunk velük.
2012. aug. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Az én anyósom 2x látta a kislányom mióta megszületett. Egyszer születésekor, utána 9 hónaposan. Most 14 hónapos a kicsi. Én úgy vagyok vele, ha nem kíváncsi rá, akkor nem viszem hozzá. Ha jött volna születése után pár alkalommal, vagy legalább érdeklődött volna felőle, akkor persze vittem volna, de nem erőszak. Mikor terhes voltam és 4 hónapot feküdtem a kórházban, egyetlenegyszer nem látogatott meg, de még csak felsem hívott, hogy minden rendben van e. Nem igazán érdekelte, hogy megmarad e az unokája.

Annyira nem tudom megérteni az ilyen embert. :( Persze a lánya gyerekeihez folyton megy, vigyáz rájuk. Attól, hogy engem nem szeret azért a kicsivel foglalkozhatna. Én nem tiltottam soha.

2012. aug. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Az én anyósom 20 perc sétára lakik tőlünk,az első három hónapban nem is láttam amikor szükség lett volna a segítségre.Most heti egyszer átjön,de csak azért,hogy beszóljon,hogy miért nem viszem át sose a kislányom.Anyukám sajnos messze lakik,vele havonta találkozunk,ő két hetet itt volt a baba születése után is :-)
2012. aug. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
10 hónapos a gyerek és 4-szer látták az anyósomék. Ha találkozunk sír tőlük, persze akkor jön az a mondat, hogy "milyen kis fura, nem valami barátságos..." :/ Én nem fogom rájuk erőltetni, de egyáltalán nem is kíváncsiak rá.
2012. aug. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!