Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tovább? 6 hónapos...

Hogyan tovább? 6 hónapos kislányomnak elkezdtem a hozzátáplálást.4 napja kóstoltatom vele a répát. Ízlik neki. Meddig adjam neki még a répát, hogy folytassam?

Figyelt kérdés
2009. nov. 24. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a védőnőm úgy tanácsolta,hogy 5napig kapjon egy új ízt,aztán utána megint 5 napig másikat,mert így könnyebben kiderül ha allergiás lesz valamire.Mi mondjuk gyümölccsel kezdtük,alma barack banán stb.

2009. nov. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi is gyümölccsel kezdtük.

Zöldségekből adhatsz neki krumplit, azt pedig utána mindenhez lehet adni, gyümölcshöz, zöldséghez...

2009. nov. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 3-4 napig adtam egyfélét. Igazából az allergia az rögtön kijönne, ahogy kapja az új ételt. Ha répát szereti, keverj bele krumplit, és add úgy. Utána jöhet sütőtök, annak most úgyis szezonja van, én adtam neki főtt almát krumplival. Aztán céklát, ezt is ugyanúgy kell megpucolva puhára főzni, mint a krumplit. Először csak kóstoltass, amennyit kíván, aztán ha kér még, lehet neki nyugodtan mindig picit többet adni. Tényleg arra kell figyelni, hogy mindig egyféle új dolgot keverj a már ismert kaja mellé.
2009. nov. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. nov. 25. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!