Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lett a kisfiammal?

Mi lett a kisfiammal?

Figyelt kérdés
16 hónapos. Születésétől kezdve magától alszik el a kiságyban,de 2 napja délután nem tud elaludni. Lerakom és sír. Aztán kivettem és mellettem elaludt az ágyon, de nem akarom erre rászoktatni.Este ugyan úgy elalszik a kiságyban. Talán szeparációs szorongás? Hogy szoktassam vissza a régi rendhez?
2012. aug. 8. 05:53
 1/2 anonim ***** válasza:
19%
Ne rakd magad mellé,mert rászokik. Ha nem akar nappal aludni,akkor ne erőltesd. A szeparációs szorongás NEM az,hogy melletted akar aludni. Hanem az,hogy rájön,hogy van saját akarata,amit érvényesíteni akar. Sok ekkora kicsi már nem akar délután aludni.
2012. aug. 8. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem 16 hósan még kicsi ahhoz, hogy ne aludjon.

Ha elalszik melletted, próbáld átteni az ágyába. A kislányomnak is szokott olyan lenni, hogy a nagyágyba alszik délután, következő nap pedig simán elalszik az ágyába.

2012. aug. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!