Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi van akkor, ha nem tudom...

Mi van akkor, ha nem tudom teljesen kitisztítani félévesem köldökét?

Figyelt kérdés

Van két mély gödör a köldökben.Sehogy nem tudom kitisztítani.Már próbáltam olajjal, volt, hogy egész délelőtt jól telenyomtam testápolóval, hagytam állni, hogy fellazítsa, de így sem tudom kiszedni.Nem merem annyira fülpiszkálózni sem, hiába a testápoló vagy olaj benne.

Fürdés után is ezzel szórakozok.

Hagyjam, vagy mi legyen?



2012. aug. 8. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
én kiszedtem alkalmanként a koszt. Van sminkes fültisztítószerű pálcika, az hegyes, azzal is próbálkozhatsz, vagy húzd neki kicsit szét a bőrét. Nem hiszem, hogy fáj neki, de ha tiltakozik, akkor hagyd.
2012. aug. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Széthúzom neki, de hiába.Lehet, hogy másik fültisztítót kéne?Vagy ez a sminkes?Köszi, megpróbálom.
2012. aug. 8. 13:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne hagyd, mert bele is tud nőni, és akkor már csak a bőrt felsértve lehet kiszedni, az pedig nagyon kellemetlen!
2012. aug. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Milyen olajjal próbáltad? Nekem is nagyon mély a köldököm és ujjal nem tudom normálisan tisztítani, én étolajat szoktam belerakni és pár perc múlva fültisztítóval, majd utána átmosom. Nyilván magamnak jobban érzem, hogy meddig szabad nyomni, gyerkőcnek azért nehezebb lehet.

Még az jutott eszembe, hogy vannak olyan fülspray-k amik oldják a fülzsírt, esetleg próbáld meg azzal.

2012. aug. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Gyógyszertári olajjal próbáltam, de úgysem jön ki.

Egyéb ötlet?

2012. aug. 23. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!