Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol csinálnak csecsemőknek...

Hol csinálnak csecsemőknek hallásvizsgálatot?

Figyelt kérdés
6 hetes a kislányom,a kórházban miután megszületett,nem sikerült a hallásvizsgálat ezért küldtek kontrollra.Érden lekunk,nem tudom hogy hol lehetne megcsináltatni,felhívtam a sote-t(ott született) oda októberre lenne időpont.Lehet hogy hülyeség,de Sztk-ba fül orr gégészeten nem csinálnak ilyet?
2012. aug. 10. 10:29
 1/3 gabszem ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg a gyerekorvost, ő biztos meg tudja mondani hova kell menni.
2012. aug. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk is 2010-ben ez volt (SOTE II). Kérj beutalót a gyermekorvostól a Heim Pálba hallásvizsgálatra. Aztán hívd fel őket időpontért.

Arra azért készülj fel, hogy így többkörös lesz a dolog.

Mi is voltunk kb 1,5 hósan - miért viszem ilyen korán (hiába mondtam, hogy mert a szüléskor nem volt jó a hallást vizsgáló gép) - menjünk 3 hósan - uez 3 hósan, menjünk 6 hósan. 6 hósan alkalmi süketet játszott a fiam, vissza 8 hósan. Semmi baja nincs.

2012. aug. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi is voltunk csak mi már 4 hetesen!

Igazából semmi!

Az a jó, ha alszik! Mákom volt, mert aludt, fel sem ébredt.

A doktornő hordozóstól bevitte egy fülkébe, ott a füléhez tett egy műszert, ami gondolom valami hangot adott, a gép meg kiírta,hogy ok!

Valahol olvastam,hogy a "válaszreakciót", ami fülben lévő receptorok, dobhártyarezgés stb. ad, azt értékeli!

2012. aug. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!