Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jogossan haragszik rám?

Jogossan haragszik rám?

Figyelt kérdés
Tegnap voltunk sétálni jött apósom is. A kocsin rajta van a lábzsákja amit csak ráhajtottam a lányomra. Párommal beszaladtunk papucsot venni hétföre addig após tologatta a gyereket és rácipzározta a lábzsákot. Hozzá teszem hogy volt kb 28fok. Én meg szoltam hogy minek kell rácipzározni! Erre még ő akadt ki. Kinek volt igaza?
2012. aug. 10. 11:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Ja, és azt elfelejtettem mondani, hogy anyósom minden allergiámról tud.

Jó múltkor dinnyét akart etetni velem, kár, hogy 17 év allergiás vagyok rá..

2012. aug. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
azok után, hogy 28 fokban lábzsákban van a baba, tehát betéliesítetted neki a kánikulában, szerintem már a becipzározás nem sokat számít ;)
2012. aug. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Azért elég lényeges infók maradtak ki a tejes sztoriból elsőre.
2012. aug. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Mit mondjak én leordítottam volna az anyóst hogy a talpán nem áll meg. Lehet lepontozni.

Kérdező, mi az, hogy kiakadt az após? Nem értem.

2012. aug. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

12.52-nek


Nem fogok itt senkinek sem magyarázkodni senki tette miatt sem. Leírtam a mi történetünket, amire két embertől is megkaptam, hogy sz@r vagyok.

Majd leírtam bővebben és most úgy látszik, még sem vagyok az.

Ez egyébként csak azt jelenti, hogy az emberek itt (is) előre ítélkeznek.


Nem kell ahhoz teleírnom 60 oldalt, hogy mindenki mindent megértsem.

Tömören is meglehet érteni a szituációt.

2012. aug. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem eleve, hogy a 28 fokban mi a francnak lábzsák a babakocsira. Akkor se kellene, ha két hetes volna,de mindegy.

A tejes sztori meg nagyon durva, egyébként én is rohantam volna a gyerekemmel az ügyeletre, ha fél éves kora előtt véletlenül tejet iszik és bepöttyösödik tőle, ilyen kicsi korban ez súlyos allergiás rohamra utal! Nem szabad elbagatellizálni!

2012. aug. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%

A tejes sztory gáz, a hasfájás kegyetlen de el múlik ...

Ha fejtél volna és let volna energiád visszaszoktatni cicire ma is szopna,ez a Te hbád nem az anyósodé

nekem 3 hónapba telt de sikerült

2012. aug. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Ki az az idiot aki lábzsákot használ nyáron,még ha hűvösebb van , akkor sem

ott a gond nem nagyapinál.

2012. aug. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
minek van egyáltalán lábzsák a kocsin nyáron.
2012. aug. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Kedves tejes sztoris Anyuka! Most akkor tényleg intenzíven feküdt a babád? Ez kimaradt az első verzióból. Vagy csak gyógyszert kapott az ügyeleten és kimosták a gyomrát? Én nem téged akarlak bántani, de szerintem az Anyósod nem a gyerektől fél (hiszen felnevelt legalább 1-t már sikeresen)hanem a férjedtől aki lehordta. Meg nyílván ha nem vittétek el hozzá utána sokáig, az egyfajta jelzés... Tehát tőletek fél. Persze, Te személy szerint lehet hogy nem haragszol rá, bár ezt a történetet akkor nem tudom miért ide írtad ehhez a kérdéshez. Én továbbra is az Anyósodat sajnálom, mert szerintem nem érdemli meg hogy így bánjatok vele még akkor se ha intenzíven volt miatta a lányod.
2012. aug. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!