Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kb meddig has fájós egy baba?

Kb meddig has fájós egy baba?

Figyelt kérdés
7 hetes baba és mostanában elkezdett sírni sokat a pocka miatt. Meg van a bufi, puki is van de így is néha két órán keresztül sír, nagyon. Eszik, pelenka csere meg van, mégis sír. Majd egy nagy kaksi es abba hagyja sőt vigyorog :) meddig szokott ez tartani? Azt hallottam 2-3 honaposan már nem faaj nekik a poci es nincs annyi levegő sem bennük. Igaz ez?

2012. aug. 10. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem koraszülött volt a kisfiam.

4,5 hós koráig volt hasfájós,de nagyon:-(

Addig egyszer sem aludt éjszaka és nappal is alig:-(

Borzalmas időszak volt neki is és nekünk is!

2012. aug. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Olyan 3 3és fél hónapos volt a lányom mikor elmúlt neki.Jajj borzasztó volt addig..Ő születésétől hasfájós volt.Megváltás volt mikor elmúlt.Most 4 és fél hónapos mosolygós,vidám kisbaba:)
2012. aug. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon gyerekfüggő. Az én fiam 7 hónapos koráig volt hasfájós. Rettenetes volt. Se éjjelünk, se nappalunk nem volt mellette. Rendesen fura volt utána az a nagy csend. Hogy nem üvölt egyfolytába ;-)
2012. aug. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szia!


A csecsemők nagyobb részénél 3 hónapos korra, 90%- nál pedig 4 hónapos korra elmúlik a probléma. Megoldás: Colief cseppek.

2012. aug. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Enyém is hasfájós volt 5 hónapos koráig. Nekünk sok más kipróbált mellett végül a Gripewater (angolvíz) enyhítette a fájdalmát és a mienkét is.

Most én is a Colief-et hallom, hogy jó, kipróbálnám a helyedben. Kitartás, el fog múlni:))

2012. aug. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk 5 hónapos koráig tartott. Szörnyű időszak volt, mely nagyon megnehezítette, elkeserítette az első hónapokat. Nem egyik pillanatról a másikra lett vége - talán egy hónap is volt mire végleg elmúlt.

Nekünk is a Gripewater enyhített valamicskét, más nem. (Akkor még nem volt Colief - én biztos kipróbálnám a helyedben)

2012. szept. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!