Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mibe öltöztessük most ebben a...

Mibe öltöztessük most ebben a kánikulában az újszülöttet?

Figyelt kérdés
Itthon a lakásban gondolom,28-30 fok van itt.

2012. júl. 9. 09:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tesóm kisfia 2 hetes, kis pici 2700 gr, egy ujjatlan napozóban és egy vékony zokniban nyomja napközben, ha elalszik egy vékony flaneltakaróval betakarják.
2012. júl. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
7 hetesem ujjatlan bodyban szellőzik, de van mikor addig sír, míg azt is leveszem róla, aztán a karomban pik pakk elalszik, berakom a kiságyba, és nyakig betakarom egy tetrapelenkával.
2012. júl. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém nem újszülött már 4 hós de csak egy pelus van rajta. Mondjuk ő egyfolytában mozog, le sem áll. Még így is leizzad. Picinek is nagyon mozgékony volt, ha most lenne újszülött valószínűleg semmi nem lenne rajta akkor sem.
2012. júl. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én babám 4 hetes,majdnem 5kg és kint is bent is rövid,vékony body t adok rá,ha elalszik vagy nem nagyon mozog akkor betakarom anyagpelenkával derékig. Ha kimegyünk előtte jól behintőporozom főleg a hajlatainál,mert nagyon izzadós szegénykém :)
2012. júl. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 2 hónapos, pelus van rajta semmi más, ha kimegyünk ujjatlan body. Betakarni se nagyon szoktam, mert, ha rárakok egy textilpelust, lerúgja magáról. Szerintem újszülöttként se adnék rá sokkal többet, max egy ujjatlan body és persze textilpelussal betakarni. Ha nagyon hideg a lába, akkor még zokni.
2012. júl. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!