Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy Kamélia nevű kislányt nem...

Egy Kamélia nevű kislányt nem fognak csúfolni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 21. 13:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
... esetleg műveltebb körökben kaméliás hölgynek.
2009. júl. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kaméleon ugrott be elsőre, de szerintem szép név.
2009. júl. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
De. Fognak. A gyerekek már csak ilyenek...
2009. júl. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, nekem nagyon tetszik a név.Mi is szeretnénk majd kislányt,lehet hogy én is ezt adom majd neki :)
2009. júl. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekek egy időben mindenkit csúfolnak,akit csak lehet..engem is csúfoltak a suliban,pedig a nevem Betti..még ezt is kifigurázták anno a rosszabb fiúk alsó tagozatban.A gyerektől függ majd,hogy hogy viseli az esetleges gúnyolódást.
2009. júl. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy mit adsz, úgyis csúfolják, én Andi vagyok, engem Andi-Bandinak csúfoltak, utáltam. Nagyon.

Egy ismerős kisfiút már az óvodában csúfoltak, h Misi-pisi.

Nem tudsz mit tenni, úgyis csúfolni fogják, a gyerkőcök ilyenek:)

2009. júl. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bármilyen nevet lehet csúfolni, ez a név sem kivétel...nekem nagyon tetszik, jó hangzása van!
2009. júl. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is szép név, ezt nem is nagoyn lehet csúfolni. Az, hgoy kaméleon, nem nagy sértés.

A fiamnak azért lett (többek között) Gerő a neve, mert arra a nyerő rímel...:-D

2009. júl. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Háát, igen, én a kaméleontól tartok, azért egy kislánynak biztos nem esne jól, ha egy nem annyira szép állattal csúfolnák.
2009. júl. 21. 14:03
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is Andi vagyok. :) Voltam Andi-Bandi, Bandita, Andris, Andy (endi), ... meg amit még ki tudtak eszelni.

Van egy-két név, ami nagyon csúfolható, azokat én sem adtam volna, de a Kamélia nem tartozik ezek közé.

Szerintem add nyugodtan!

Ákosból is lehet mákos, okoska; Bendegúzból Bendő; Zsófiából ZsóFIKA, Mónikából harmonika, Balázsból Balu kapitány,...

Remek fantáziájuk van a gyerekeknek! Ha nem a nevük miatt, akkor a szeplőik, hajszínük, szemüvegük, füleik,...stb. miatt csúfolják egymást. Egyik gyereket ezért, másikat azért lehet jól csúfolni.

Szép név a Kamélia. Hajrá!

2009. júl. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!