Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan valósítsam meg a...

Hogyan valósítsam meg a gyakorlatban?

Figyelt kérdés
A lányom sokat hízik. 4 hetes, egy hét alatt 40 dekát, csak anyatej. Emiatt persze megterhelődik a pocak, sokat erőlködik. A doki szerint csökkentsem: egy szopi legyen csak 10 perc. Tudom, hogy ordítani fog. A doki szerint dajkáljam. Ha éhes, attól félek, nem fogja érdekelni, hogy simogatom.
2009. júl. 21. 14:34
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem ez nem annyira sok hízás, hogy ne legyen elfogadható.

4 hetesen meg még nem kéne tőle a kaját megvonni...

PRóbáld esetleg többször kevesebbet etetni

2009. júl. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a hízás még nem sok, főleg ha kis súllyal született. Volt, hogy fiam heti 450et hízott, teljesen normál baba, nem kövér. Nyugottan addig etesd, amíg igényli, ebben a korban hasfájósak a babák, de nem azért mert sokat esznek.
2009. júl. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Annyira megnyugtattatok, köszönöm szépen!! Én is arra gondoltam, hogy te jó ég?! 1 hónaposan diétáztassam? Próbálok figyelni, hogy ne egye annyira túl magát, dehát könyörgöm... ja, igen pici volt, 2600 gramm.
2009. júl. 21. 14:54
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy a dokinak soha nem volt babája?Ebben a korban minden baba hasfájos(kivétel mindig van).Az egyik ismerősömnek két hét alatt 1150 gr-t hízott a babája.Óránként kérte a cicit,még éjjel is.Ilyen gyorsan "akart "nőni a baba.
2009. júl. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
MIlyen gyakran szoptatod?
2009. júl. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

2600g? Akkor ez teljesen természetes. Az én babám 2900 volt, és a doki nagyon meg volt elégedve a 450 g körüli hízásokkal. Ez így ment 3 hós koráig, aztán megállt. Mint írtam, teljesen normál súlyú baba. Behozza a lemaradást. Gondold csak el, plusz 1 kgt kell behoznia.

Elgondolkodtató százas-e az orvos, de komolyan.Szerintem keress másikat...:-(

2009. júl. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kb. 3 óránként szopizik, de ha ő szeretné, gyakrabban, vagy ritkábban.
2009. júl. 21. 15:33
 8/10 anonim ***** válasza:
Az jó szerintem, mármint az a gyakoriság amit írtál (van, hogy a túl gyakori szopitól görcsöl a pocak)és a hízásotok is rendben van. Én babám 2 hós korára duplázta a súlyát, szóval van ilyen :)
2009. júl. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

majd később úgyis lelassul a hízása

nehogy diétáztasd :)

ha dajkálod, attól még éhes marad, igazad van.

2009. júl. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én babám is igy hizott 2 hós koráig,aztán onnantol lelassult,és normál ütemben haladt tovább.Egyen amennyi jólesik neki!
2009. júl. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!