Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Popóban 37,7, homlokhőmérővel...

Popóban 37,7, homlokhőmérővel mérve 37,8 fokos a gyerek, most melyiknek higgyek?

Figyelt kérdés
10 hós, sosem volt beteg, úgyhogy tök tapasztalatlan vagyok ezen a téren, érzem, hogy nagyon is meleg, kissé nyűgös, de amúgy jól eszik, mosolyog is, van mit tennem vagy egyelőre figyeljem???
2009. júl. 21. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha popóban méred vonj el 5 tizedet és az a valós hője.
2009. júl. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írták, a popsiból vonj le fél fokot és azt vedd figyelembe.

Én egyenlőre csak figyelmét, 38 fok alatt nem adnék semmit. Lehet, hogy csak meleg viseli meg ennyire, méregesd neki.

2009. júl. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább a popsiban mért eredményt figyeld, abból vonj le 5 tizedet. De 37,2-re még ne adj neki lázcsillapítót!
2009. júl. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a furcsa, hogy ha popóból levonjuk a fél fokot, akkor nem kéne, hogy melegnek érezd a gyereket! Szerintem mérd meg megint, popóban.
2009. júl. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!