Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves kisfiam még...

Másfél éves kisfiam még mindig ölben alszik el és éjjel is úgy alszik vissza, ha megébred. Hogy szoktassam le róla?

Figyelt kérdés
Próbáltam már éjjel nem kivenni, de csak sírt és sírt. Annyira sajnálom ilyenkor, inkább kiveszem és a karomban megnyugszik. Szeretnék lassan kistestvért neki, de így bele sem merek vágni.
2012. aug. 12. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
18%

jól beidomított téged a gyerkőc

a sajnálat nem segít, ha elszúrtad, már csak határozottsággal tudod rendbehozni

2012. aug. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Konkrétumot is tudnál írni?
2012. aug. 12. 13:59
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért szúrta el? Csak szereti a gyerekét! Nem minden gyerek egyforma! Van, akinek első perctől átalussza az éjszakát! Akkor az én gyerekem egy kis önző számító dög, mert éjjel fel mer ébreszteni, akár többször is? És van akinek a gyereke az oldalár fordul és már alszik is, az enyém is csak cicin akar, az övé meg ölben!

Próbáltad vele meg dudálni? Hogy az az ő kuckója, ahol aludni akar, esetleg valami vagány fickós új ágyikó! Alvós játék?

2012. aug. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*dumálni
2012. aug. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Persze, megy a megbeszélés is, olyankor úgy néz ki, minden oké, de éjjel akkor is marad minden a régiben. Alvó/rongyi eddig hidegen hagyta (szerintem én voltam az neki), talán most alakul az ilyen irányú kapcsolata egy macival:)))

Amúgy tudom, hogy határozottnak kellene lenni, de érzem, hogy én kellek neki olyankor. A felvesz-letesz módszer egyszerűen nem működik, múltkor 3 órán át csináltam.

2012. aug. 12. 14:09
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a kiságy lecserélése hozta meg a sikert. Az én babám is ölben aludt el, de aztán mikor 13 hónapos lett, vettünk neki leesésgátlós ágyat, s ott (mivel alacsonyabb) oda tudok bújni hozzá, az is megnyugtatja, s lassanként már az odabújás sem kell, csak ráteszem a kezem (2 hete kapta az új ágyát)... Szerintem Ti már bőven kipróbálhatjátok, ha biztonsággal tud az ágyra fel- meg leszállni... Hajrá!
2012. aug. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó! Ez a megerősítés kellett, már amúgy is nagyon goldolkodtunk rajta.
2012. aug. 12. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!