Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyitől lakik jól?

Mennyitől lakik jól?

Figyelt kérdés
Kisfiam 10 hónapos. Most kezdek neki reggelire tartalmasabb ételeket adni. Ma kenyeret adtam neki májkrémmel, ami ízlett is neki. Csak azzal vagyok gondban, hogy olyan kevésnek tűnik amit evett, egy fél májkrém ami 25 gr körül van, és egy fél szelet kenyér belét csipkedtem szét, abból hagyott meg. Tudom, hogy minden gyerek más étvágyú, de ez kb elég neki? Ti babátok mennyit eszik?
2012. aug. 13. 08:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy 10 hónaposnak szerintem az elég volt. Meg amúgy is, ha éhes lenne enné, ha rákínálod. Az én lányom 2,5 éves, de van hogy ő is csak ennyit eszik reggelire, egy fél szeletnyi kenyeret, pedig ő már mennyivel nagyobb a te gyerekednél. Ne aggódj.
2012. aug. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Lehet hülye kérdés amit feltettem, de a főzelékekkel már nincs gondom, mert ugye azt már kitapasztaltam, de ebben még kezdő vagyok.:))))
2012. aug. 13. 09:03
 3/5 anonim ***** válasza:

igen, sztem is elég neki, az én lányom is 2 éves, és ennyit eszik, ha jó napja van...:-))) nem is értem mitől él, annyira nem eszik, szóval a Te kisfiad egy kis zabagép...:-))

Jó egészséget!

2012. aug. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam:))))
2012. aug. 13. 09:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Ők még tudják, mire van szükségük.

Ha engeded, hogy annyit egyen, amennyit kér, akkor ez egészen sokáig így marad.

Nekem már ovisak, és bár nagyon édes szájúak, ha elég volt, ott hagyják a süti utolsó falatját is.

2012. aug. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!