Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hallottátok, hogy ikerbabákat...

Hallottátok, hogy ikerbabákat gázolták el? A sofőr ara hivatkozik, hogy a szemébe sütött a nap! Felháborító!

Figyelt kérdés

[link]


Megőrülnék a szülők helyébe!



2012. jún. 20. 09:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/124 anonim ***** válasza:
57%

kicsit többet is olvass róla


a szülők úton tolták a sötét babakocsit,ami ugye dupla méretű is volt,felelőtlenek voltak,nem csak a vezető a hibás

2012. jún. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/124 anonim ***** válasza:
91%
Itt sajnos nem lehet egy embert bűnösnek kikiáltani, sőt senkit vagy akkor mindenkit-ha ezt így leírhatom. Szerencsétlen véletlenek összjátéka:(((
2012. jún. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/124 anonim ***** válasza:
83%
A szemébe is süthetett. Próbáld már ki, vakító napnál! Mellesleg NEM csak a sofőr a hibás, a szülők ugyanannyira azok bármekkora veszteség is érte őket.
2012. jún. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/124 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem meg, mindenkit lehet sajnálni az ügy kapcsán..

Én nem tolnám a babakocsimat a főúton azért, mert nem fér el a járdán, mennék egy utcával arrébb a mellék utcákban...


Gondolj bele biztosan magukat is vádolják, és ön marcangolni fogják életük végéig a szülők...


A sofőr egy 63éves nő, aki nem ivott, nem ment gyorsan, szóval én elhiszem, hogy nem látta, aki vezet az tudja, hogy még napszemüvegben is alig lehet néha látni ha a pont úgy süt a nap, szóval ennek a nőnek is tönkre ment a hátralévő élete...

Nem szabad ítélkezni, háborogni, hiszen nem voltál ott nem tudhatod, hogy történt, nem egy drogos, alkoholistáról van szó aki azért ütötte őket el, mert nem volt magánál....

Én sírtam , mikor hallottam a hírt, mert belegondolni is szörnyű mit élhetnek át most a szülők, de nem kezdtem egyből a sofőrt szidni, mert szerintem ebben az esetben nem csak ő hibázott...

2012. jún. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/124 anonim ***** válasza:
40%
a dupla babakocsi viszont nem fért el a járdán... ráadásul mostanság 8 körül nincs olyan sötét, hogy a szürkét ne lehessen látni...
2012. jún. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/124 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nem felháborító, ez rossz szó rá, hanem ahogy a videó címe is mutatja megrázó. Igen is lehet ok, hogy szemébe sütött a nap, és én se tolnám a babakocsit az úttesten. Ha mégis, mert nincs járda, akkor a szülők biztos hallották, hogy jön egy kocsi, én akkor megállnék, és amennyire tudnék lehúzódnék. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy a szülők a hibások, de biztos vagyok benne, hogy a sofőr sem tud elszámolni a lelkiismeret. Amúgy rögtön bevallotta, hogy ő a hibás. Mondjuk ez nem segít a szülőkön, az biztos, hogy én is megőrülnék. TRAGÉDIA
2012. jún. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/124 anonim ***** válasza:
85%
Autóúton sosem tolnék babakocsit, főleg nem ikreset-ezt azért leírnám. Ha kicsi a járda, akkor keresni kell egy mellékutat, stb. Tudom , ez az elmélet, a gyakorlatban meg mindenki a legrövidebb úton siet haza. Amúgy elég későn nyugszik le már a nap, és akkor is éles "csíkot" csinál elég sokáig.
2012. jún. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/124 anonim ***** válasza:
84%
bocsi lelkiismeretével
2012. jún. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/124 anonim ***** válasza:
68%

Szegény gyerekek, szegény család!Tönkre ment az életük.


Az elsőnek üzenem, hogy olvasson utána, hisz azért tolták az úton, mert NEM FÉRT EL A KOCSI A JÁRDÁNAK NEVEZETT VALAMIN!!!!!!!!


Sokszor még Én sem férek el a sima kocsimmal, mert vagy NINCS JÁRDA, vagy a kocsik parkolnak rajta, vagy annyira rossz minőségű, hogy képtelenség rajta még végig sétálni is, nemhogy egy kocsit végig tolni, főleg nem 3 hónaposakat!!!!

2012. jún. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/124 anonim ***** válasza:
69%
Hallottam,szörnyű belegondolni is rossz.Persze nemcsak a sofőr a hibás.Ez annyira rettentő,én nem tudom mit csinálnék,hogy élném túl,az is lehet,hogy sehogy.És a szülők,mit érezhetnek most?!
2012. jún. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!