Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinálnak ha egy kislányna...

Mit csinálnak ha egy kislánynak összenő a puncija?

Figyelt kérdés
2012. aug. 13. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj vele orvoshoz.
2012. aug. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt kifejtened bovebben?? Hogyan nohet ossze a puncija semmi ok nelkul nem ertem?? Ilyenrol meg nem is hallottam lehet sotet vagyok..azt tudom,hogy a kisfiuknak van problemajuk neha a fitymaval de kislanyoknak hat szokatlan azert is vagyok kivancsi?!
2012. aug. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyes babakrémek annyira hámositanak, hogy okozhatnak ilyen problémát.


Nem kell ilyen krémet használni és az orvoshoz fordulni, hogy nyissa fel az összenött részt.

2012. aug. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 andi-bgr válasza:
Az én lányomnak is volt ilyen! A gyerekorvostól kaptunk egy krémet, amivel reggel és este kellett vékonyan bekenni. Másfél hét múlva szépen szétnyilt!
2012. aug. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Az én 3 hós kislányomnak is összenőtt,vettem a Rossmanban babolajat,1 nap alatt szétjött!Egyesek itt fent annyira okosnak tartják magukat,ilyen sajna van kislányoknak is!
2012. aug. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én csak annyit írnék már, hogy ha meg is gyógyult, akkor is naponta többször ellenőrizd a punciját úgy, hogy egy párszor végig húzol egy fültisztító pálcikát a szeméremnyílásánál.
2012. aug. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Létezik ez a jelenség. Barátnőm kislányának is volt. Először krémet ír az orvos, ami segíthet, ha nem akkor felmetszik, de ez a legvégső eset. Ez ugyanaz, mint a fiúknál a fitymaszűkült, csak pepitában. Ne úgy képzeljétek, hogy vastag bőrréteg zárja el a nyílásokat, hanem egy hártya képződik a szeméremajkak között.
2012. aug. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!