Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Barátnő kérdés? Akiknek nincs...

Barátnő kérdés? Akiknek nincs gyerek a barátnőnél hogy alakult a kapcsolat?

Figyelt kérdés
kisfiam5 hós egy faluban lakunk bnőmmel én a domb tetején ő az alján. imádja a kisfiamat. tőmegközlekedek ugy vásárlok mert a férjem sokat dolgozik és muszály elvinnie a kocsit. bnőm mindig eljön velem segit cipekedni meg minden. az a problémám hogy soha nem.akar idejönni hozzánk mondig azt akarja hogy én megyek ő hozzá de nem érti hogy nemtudd folyton gyerekkel menni meg mondtam már neki hogy ém egyedül vagyok. itthon jöjön ő de mindig kifogásokat keres. mondtam neki hogy nem nagyon szeretek hozzá mnni mert a nagyival lakik és nagyon mem szeretem mindig piszkálja a kisfiam szegény meg folyton sir. elmagyaráztuk neki nagyon aokazor hogy kicsit vele nyugisabban kell bánni mert érzékeny baba. ráadásul nekem meg mindig ilyeneket mond hogy dagadt vagyok fogynom kéne bakker 10kg van rajtam szoptatok és igy nem fogok fogyozni. tudom nem bnom hibája ez de nem értem mért nem akar jönni hozzánk.
2012. aug. 14. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Kérdezd meg tőle hogy miért nem akar hozzátok menni. Mond meg neki hogy ez neked rosszul esik és szeretnéd megérteni az okát.
2012. aug. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kérdeztem már tőle nem.is egyszer de mindig kitér előle ez a dolga az a dolga...
2012. aug. 14. 18:19
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet betolakodónak érzi ott magát.Kedveli a párodat?
2012. aug. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én tuti megmondanám a kedves nagyinak a lehető leg mézes mázosabban hogy magának meg fiatalodnia 10 évet ,ugye milyen jó lenne :)
2012. aug. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

..A barátnőt pedig nem kérdezgetném,ha akarja elmondja

de a játékszabály az lenne hogy egyszer itt egyszer ott ,találka ,ez így fer.

Ha zavarja és el alkarja mondani így elfogja.

2012. aug. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A barátnődnek van párja, barátja? Nálunk hasonló a helyzet két régi iskolai "öri-barinőmmel". Bár mi nem egy helyen lakunk de a látogatások egyre ritkulnak. Egyiknek sincs párja, ők jobban, könnyebben meg tudnák oldani a jövetelt, mint én két kicsi gyerekkel, de valahogy nem akaródzik egyiknek sem. Aztán rájöttem,(egy-egy kóbor mondatból) hogy bár nehéz kimondani, de azt hiszem egy kis féltékenység is van a dologban. Nem hibáztatom őket, csak egy kicsit rosszul esik, és hiányzik a társaságuk. Szóval, ha nálatok is ez a helyzet, azért ne add fel, előbb vagy utóbb rendeződik a helyzet, ha tényleg "igazi" barátnő.(nálam egyébként 1-1 lett a vége a dolognak)
2012. aug. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Párommal joban van gyerrkkoruk ota barátok ő általa ismertem meg a bnőmet. Van neki vőlegénye 3 éve de a srác nem akar vele összeköltözni. kezdem feladni nemtudom mindennapomat ugy alakitani hogy menjek azért itt a gyerkőc a háztartás. esténként eljártunk futni párom addig vigyázott a kicsire de már ezt sem akarja mindig lemondja.
2012. aug. 15. 12:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Hat, akkor marad az, hogy szemtol szembe megkerdezed, hogy mi a baj. Majd ird meg, hogy mi lett az eredmenye. Sok sikert!
2012. aug. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is amondó vagyok hogy ülj le vele beszélgetni. Kérd meg hogy ne térjen ki a válasz elől, mert ez neked fontos. Sok sikert.
2012. aug. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!