Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye van olyan pár rajtunk...

Ugye van olyan pár rajtunk kívül is, amelyik kapcsolat nem ment szét a gyerek születése óta?

Figyelt kérdés
Döbbenetes olvasni ezt a rengeteg szörnyű sztorit, panaszokat. A net elé, munkába, haverokhoz menekülő elhanyagolt férfiakról szóló történetekről nem is beszélve.. "Mert nekem a gyerek a legfontosabb!" És a gyereknek az nem fontos, hogy kiegyensúlyozott, boldog apa és anya legyen vele??
2010. okt. 19. 12:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
67%
Van..
2010. okt. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi boldog házasságban élünk, hamarosan születik a második lányunk. Férjem is, én is, nagyon nagyon boldogok vagyunk együtt.
2010. okt. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
persze mi.
2010. okt. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
79%

nekünk csak erösebb lett a kötelék :) mindketten imádjuk a pici lányunkat és egymást is. 3-4 év múlva jön a kistesó is!

22/L

2010. okt. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen mi is ide tartozunk!:)
2010. okt. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Boldog házasságban élek és van egy 19 hónapos kislányunk. Szerintem minket még jobban összehozott, de ehhez az is kellett hogy ne hanyagoljuk el egymást. AZ egész alapja a kommunikáció amit egyszerűen elfelejtenek a feleségek is és a férjek is sokszor. Furcsa, mert nekem a gyermekem az első de mégis törődök a férjemmel is, egyáltalán nem összeegyeztethetetlen.
2010. okt. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Van, szerencsére.

A barátnőmék még jobban is élnek, mint a gyerek születése előtt. Apa ugyanúgy kiveszi a részét a gyereknevelésből, nem degradáló levinni a kisfiút a játszótérre munka után, mennek vele nyaralni, kirándulni, kicsit több szervezés, de megoldják. Van,hogy a nagymamánál vagy az unokatesóknál alszik a gyerek, ők meg kettesben csinálnak programot. :)

2010. okt. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
18 éve élünk boldog házasságban 4 gyerekkel. Szerintem, ha egy kapcsolat tönkremegy, az nem a gyerek miatt, hanem mert eleve nem működött, eleve volt valami bibi a dologban. Meg sajnos mostanában azt látom sokaknál, hogy ha nehézség adódik, a könnyebbnek tűnő utat választják a párok és elmenekülnek, ahelyett, hogy megkeresnék a probléma gyökerét és segítenének magukon. és igen, az első hetekben a gyerek és az anya a legfontosabb, később meg az, hogy mindenkinek jó legyen, mindannyian jól érezzük magunkat...
2010. okt. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
mi is boldogok vagyunk, ez a többség szerinem, csak olyan kérdést senki nem tesz fel, hogy vajon miért vagyok boldog.
2010. okt. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Mi 11 éve ismerjük egymást, 6 éve vagyunk házasok, 4 és 2 évesek a gyermekeink.

Nagyon boldog, kiegyensúlyozott család vagyunk, minden problémát megbeszélünk. Én ugyanúgy szeretem a férjem, mint az első időkben, s abban is biztos vagyok, hogy ő is így érez irántam!

A gyermekeinken látszik, hogy harmonikus családban élnek, sokan meg is jegyzik. S ha netalán vitatkozunk (persze ez is elő szokott fordulni), akkor a nagyobb gyermek szól, hogy ne veszekedjetek!

Nálunk a jó házasság titka a megértés, ha kell változtatunk szokásainkon (nagyon nehéz felnőtt fejjel), s bár sokan megvethetnek, de nálunk nem él az a szabály, hogy a gyerek az első. Figyelembe vesszük, hogy mi az ő kívánsága, de azért vagyunk a szüli, hogy megtanítsuk a szabályokra, korlátokra. Én pl ha éjjel jut eszébe, hogy tejbegrízt szeretne, akkor nem állok neki főzni, hanem megbeszélem vele, hogy annak mikor van ideje!

A legfontosabb a családban a beszélgetés, ez hiányzik a mai párok és gyermekek életéből! Olyan beszélgetés, amikor tényleg meghallgatjuk a másikat!

2010. okt. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!