Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Öt hónapos kisfiam...

Anyukák! Öt hónapos kisfiam délelőtt és délután is aáltalában három órát alszik. Este 9-től peddig reggel hatig, de éjjel ébred szopizni. Tudom, hogy minden babának más és más az alvásigénye, de nyugtassatok meg, hogy ez normális! Nem kóros, ugye?

Figyelt kérdés

2012. aug. 15. 08:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Érdemes kikérni orvos /védőnő tanácsát,hátha vitaminhiány.Minden babának más az alvásigénye:)Nekem kissé soknak tűnik
2012. aug. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem szerencsés vagy. Nem baj. :)
2012. aug. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen, jó, hogy mindent el tudok végezni és amikor ébren van csak vele tudok foglalkozni. Amúgy nagyon erős, eleven baba. 7800 gramm, 72 cm. Mondjuk jobban örülnék, ha éjszaka hagyna inkább pihenni, de ez van.:)
2012. aug. 15. 08:58
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is megkérdezném a védőnőt, de szerintem oké. Szívesen cserélnék veled, a kislányom 4 hónapos, napközben 2-3 alkalommal alszik 20-30 percet, és éjjel is ébred többször. A kisfiam ennyi idősen átaludta ugyan az éjjelt (később aztán nem, de mindegy), viszont volt, hogy napközben egy percet sem aludt, el ne hidd, hogy az jobb volt. :)
2012. aug. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Védőnömet inkább hanyagolnám, annyi okosságot tud, hogy inkább tartsa magában. Köszi a válaszokat. nem aggódom inkább, erős, egészséges baba, nincs az égvilágon semmi baja, egyszerűen neki szerintem ennyi az alvásigénye. Vannak ám napok, amikor valami miatt nem tud aludni, csak mondjuk 45 percet kétszer, de akkor tiszta nyügi egész nap.
2012. aug. 15. 10:34
 6/12 anonim ***** válasza:
Használd ki, nem sokáig fog tartani ez az állapot.:)
2012. aug. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia! Mintha én írtam volna a kérdést! az én fiam is 5 hónapos és sokat alszik napközben is, most is csucsul. Éjszaka is , kétszer kel szopizni de leteszem és rögtön alszik is. Nálunk nincsen semmi gond. Most voltunk suly mérésen, 8 kiló a drágám. Az enyém nagyon nyugodt baba szinte sosem sír. Még a fog miatt sem sírt.
2012. aug. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Nagyon örülhetsz, hogy ilyen babád van. Akkor nem csak az enyém alszik sokat. Hasonlók, Ő sem sír, csak, ha fáj valamije. Két alsó fogacska kijött már, az azért megviselte, de nem annyira vészesen, csak többször keltett éjjel és a cici megnyugtatta. Szép nagy babád van, mint az enyém.:)
2012. aug. 15. 13:03
 9/12 anonim ***** válasza:
Üdv. a mázlista anyukák körében :D, semmi baja.
2012. aug. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia! 7-es vagyok! Szerintem is inkább örüljünk, hogy ilyen a babánk. Ha beszégetek más anyukákkal, csak ámulok. Nálunk még a körömnyírás is 2 perc maximum. Már nem is merem mondani a többieknek, hogy milyen jó dolgom van. Ilyen jó babája a környéken csak nekem van. Nekem ő az első baba, kicsit félek ha lesz esetleg másik, majd leshetek, hogyha nem lesz ilyen jó baba. meg is szoktam kapni, hogy megtudnám ha így meg ugy lenne. De tudom most sokan azt gondolják, hogy várjak csak meg 5 hónapos és ezután jön a neheze. Hát remélem ezután sem lesz nagyon nehéz dolgom!!
2012. aug. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!