Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves, egész nap a sarkamban...

1 éves, egész nap a sarkamban van, ha nem vele foglalkozok, üvölt. Mit tudnék tenni? Másnak is ilyen?

Figyelt kérdés
Egész végig arra neveltem, h önállóan ellegyen, el is volt, az utóbbi hetekben kezdődött ez.
2012. aug. 15. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez ilyen,majd elmúlik! :-)
2012. aug. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Disi ***** válasza:
Az én kislányom születése óta igényli a társaságom, sosem volt el egyedül. Most 13 hónapos és nálunk is ez tetőzik ami nálatok van. Ha kimegyek a szobából jön utánam: anya-anya-anya. Ha az apja puszit ad, odajön, ellöki mellőlem. Az apja ha hazaér oda se megy hozzá, én vegyem fel. Akkor van csak el ha elmegyünk valahová csavarogni, akkor megvan nélkülem is, és az apját is szereti :))) Szegény már azt mondta hogy nem is szereti a gyereke, minden csak tőlem jó. Azt hittem túl vagyunk a szeparációs szorongáson, de ez most mindennél durvább mint ami eddig volt.
2012. aug. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ugyan ez a szitu itt is! Lányom 13 hónapos! Hálisten ő el van az apukájával is de ha engem lát a terepen akkor jön hogy puszilgassam vegyem fel :) Este alig várom hogy meg jöjjön párom hogy egy kicsit el legyek felejtve :) A tippem amit én alkalmazok..... Nem veszem fel hanem hívom magammal mindenhová hogy gyereeee menjünk ide vagy oda..... aztán utközben mindig van ami érdekesebb mint én :) A másik még: Ha leülök a nappaliba ahol addig elvolt nélkülem a játékokkal és meglát akkor felveszem és szana szét gyomrozom van visitás kacagás :) Ebből elég neki 5 percnyi és már inkább szalad előlem :) Én várom hogy vége legyen enek meg nem is :( 12 évesen már puszit adni is ciki lesz :( szóval csajok ne siránkozzunk hanem élvezzük a kisördögöket :)
2012. aug. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi! Kitartás nektek is!

Igazából nem is az zavar, h velem akar lenni, hanem hogy velem se igazán jó egy idő után, szal ha rászánom az időt, akkor is nyűglődik. Az egyetlen amivel el tud lenni, ha valami kárt csinál :S

2012. aug. 15. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!