Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 68-as méretű mellényke. Ti...

68-as méretű mellényke. Ti ráadnátok az 5-9 hónapos babátokra?

Figyelt kérdés
2012. aug. 15. 15:30
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Az 5-9 hónap nem teljesen pontos, ugyanis, mint írtam, nincs még gyerek... Így nem tudom pontosan, hogy egy 68-as méretű ruhadarabot mikor hord általában egy baba..
2012. aug. 15. 15:45
 12/20 A kérdező kommentje:
November közepére vagyok kiírva, tavaszra, nyár elejére gondoltam ezt a méretet. Vagy elnéztem? (nem pufi mellény, vékonyabb, kis csini mellényke)
2012. aug. 15. 15:46
 13/20 anonim ***** válasza:
Tavaly november közepén szültem, volt is ilyen édes mellényünk, de sosem tudtam ráadni, mert nem volt rá alkalom :( Aztán már kinőtte.
2012. aug. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utolsó! Akkor szerintem inkább nem veszem meg...
2012. aug. 15. 15:48
 15/20 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, a bodyk, azok a fontosak, de nagyon előre ne vásárolj, mert én is elvétettem, a lányom gyorsabban nőtt, mint az átlag. A rövidujjú bodyk számomra a csúcsok, és nyárra alváshoz az ujjatlan bodyk, ezek szuperek!!! Nyári csini ruhából is elég 2-3, ha nem vagytok eljárósak otthonról, akkor lesz 7-8 hónapos, mint most az én lányom, és ritkán van rajta. Mivel most tanul mászni, még mindig a body és harisnya a nyerő. Harisnya, és nem kisnaci, mert ahhoz zokni kell, amit leszed magáról, és nyállal borítja :D
2012. aug. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nem fogjátok elhinni hogy az egy éves lányomra jó egy olyan napozó amibe 0-3 hónapig van írva :D Pedig nem csecsemő méretű a babám viszont a napozó sem egy egy csecsemőre jó :D szóval kérdező szerintem láthatatlanba ne vegyél semmit... jó előre meg pláne! Mi az épp akkor kell dolgokat szereztük e aztán a sok kapott ajándékba meg vártuk hogy bele nőjön :)
2012. aug. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Ne vegyél előre sok mindent meg!

Mi nagyon sok mindent kaptunk a barátunktol az ő kisfiárol ruhákat. 1 éves koráig. nem olyan sok mindent tudtam ráadni eddig mert nem ugy jönnek a méretek mint az évszakok. Most, hogy jön az ősz, már minden kicsi a kölcsön cuccokbol. Mi is vettünk egy csomó 56-os ruhácskát és alg tudtam a gyerekre valamit ráadni mert olyan nagy baba lett! Én már nem is veszek csak esetleg egy mérettel nagyobbat. Most 5 hónapos a fiam. Olyan ütemben növekszik , hogy nem tudom eltalálni, hogy milyen kell neki éppen majd télre.

2012. aug. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
az én kisfiam holnap lesz négy hónapos és a 74-es ruhák már pont jók rá, még néhány 68-as is, ez fazontól függ. Nekünk ilyen nagy babánk lett, szóval szerintem ezt nem lehet előre tudni.
2012. aug. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
persze, az en 10 honapos babamnak is van 2 mellenye. Leginkabb itthon adtam ra, ha hüvös volt. De pl.multkor egy 0-3 kantaros nadragot adtam ra. Pici koraban hosszu kantaros nadragkent funkcionalt, most meg cuki rövid kantaroskent.:)
2012. aug. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Mi sajnos nem kaptunk csak a nagynénéméktől ruhákat, de azok hatalmasak. Mástól semmit :(

Ami van: 10 body (56-62 hosszú és rövid ujjú- ebből 9 56-os, 2 db 62-es, 1 68-as), kb 6 rugi (hosszú ujjú és ujjatlan, lábfejes- 56-62), pár db kisnadrág, kiszokni, overál, 2 db sapka, hálózsák, pólya, textilpelenkák, cumik, cumisüveg, lázmérős cumi, orrszívó, vízhőmérő, csörgők, rágóka, babakönyv, kiságyra zenélő, babakocsira csörgő... Babakocsit, kiságyat hétvégén hozzuk el...


Szerintem abszolút nem sok ez a ruha, rugiból még mindenképp szeretnék venni, ill pár nagyobb bodyt.

2012. aug. 16. 11:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!