Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Teszveszes kismamák-mit...

Teszveszes kismamák-mit tegyek nem küldik az árut?

Figyelt kérdés

Két hete kifizettem a terméket,nem küldi az eladó.Emailre,telefonra nem válaszol.Szombatra kellene,mert ajándékba szántam.

Mit tegyek?Mit tehetek?


2012. aug. 16. 00:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Be is jelentkezett azóta, vannak futó termékei, tett fel az elmúlt pár napban bármi új terméket?


Ha aktív a teszveszen, akkor adj egy negatívat és jelentsd, hogy nem küldte az árut.

Sajnos az is előfordulhat, hogy váratlanul történt vele valami, ebben az esetben nem igazán tudom...

2012. aug. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Belép rendszeresen,írtam a futó aukcióihoz.Nulla visszajelzés.Teszvesznek írtam,nem tudnak semmit sem tenni.

200 eladáson van túl,98,8%-os + visszajelzéssel.

4000 ft-om,ami nyilván nem a világ vége,de két kisgyerek mellett igenis soknak számít.

2012. aug. 16. 00:31
 3/5 anonim ***** válasza:

jelentsd fel. Valószínű, hogy a rendőrség szarni fog rá, de egy e-mailt azért megér (mailben is lehet feljelentést tenni). Esetleg kereshetsz még olyanokat, akiket rajtad kívül is átvert és több feljelentés esetén nagyobb az esélye, hogy foglalkozik vele a rendőrség.

Írj a vatera ügyfélszolgálatának, hogy tiltsák ki.

2012. aug. 16. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Mit tehetek, ha a partnerem nem küldi a kifizetett terméket?


Amennyiben a vételárat már átutaltad és a partner nem jelentkezik, nem érhető el, akkor kérjük tedd meg a következő lépéseket:


* - Értesítsd az eladót e-mailben, ha ésszerű határidőn belül nem jelentkezik, és nem rendezi az adásvételt, akkor a rendőrségen feljelentést teszel!

* - A felszólító levél sikertelensége esetén javasoljuk, hogy a feljelentést valóban tedd meg!

* - Neked, mint a megkárosított félnek, a lakóhelye szerinti illetékes rendőrkapitányságon célszerű feljelentést tenned ismeretlen tettes ellen.

* - A feljelentéshez javasoljuk mellékelni nyomtatott formában a terméklapot, az illetővel folytatott levelezésedet és minden egyéb dokumentumot, amely az adásvétellel kapcsolatban a rendelkezésedre áll.

* - Ha a feljelentés után elindítják a nyomozást, a nyomozó hatóság általában hivatalos megkereséssel fordul a TeszVeszhez, hogy a nyomozás sikere érdekében még hiányzó adatokat beszerezzék. Ilyen esetben a TeszVesz a lehető legteljesebb tájékoztatást adja, hiszen a nyomozás eredményes lezárása és az elkövető kézre kerítése közös érdekünk.


[link]

2012. aug. 16. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezzel nem fognak semmit csinálni,ráadásul 4rugóról van szó.Az oldalról se fogják kitiltani.Direkt csinálja,úgy tűnik.Odaírnék folyamatosan az összes aukciójához,addig zaklatnám,amíg nem történik valami.pLusz van ott a tesz-veszen egy fórum,oda írj be nyugodtan,ott vannak rutinos öreg rókák:)
2012. aug. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!