Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet mesterségesen a...

Hogyan lehet mesterségesen a B vitaminokat pótolni a babáknál?

Figyelt kérdés
18 hós a lányom, B vitaminokból mindből hiánya van, de elég rossz evő, így kajákkal nem tudom pótolni. Kap multikid szirupot, de ennek ellenére kevés. Hogy lehetne csak ezeket a vitaminokat pótolni?
2009. júl. 22. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Bocsi,csak kérdezni szeretnék:hogy derult ki a B vitamin hiány?Mi volt a tunete?
2009. júl. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
étvágytalanság, szorongás, hasmenés, idegrendszeri gyengeség
2009. júl. 22. 21:19
 3/8 anonim ***** válasza:
ezeket orvos állapította meg gondolom, legalábbis megbeszélted vele a diagnózis felállítását, ő mit mondott hogyan pótold?
2009. júl. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
próbáljak meg több fehérjét adni, tejet meg mindenféle b vitamin tartalmú ételt... Dea a lányom étvágytalan, keveset eszik, így nem tudom pótolni. Ne haragudjatok, de jó lenne, ha a kérdésemre válaszolnátok, ha már az orvos nem teszi...
2009. júl. 22. 21:46
 5/8 anonim ***** válasza:

21.34-es vagyok.

Mesterségesen csak receptre kapható dolgokkal tudod pótolni szerintem.

Nem akarlak ijesztgetni, de azok a tünetek amiket leírtál komolyabb gondoktól is lehetnek. Legalább egy vérvételt ki kellene buliznod a dokinál!

2009. júl. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Asszem van Bkomplex tabletta, nem? Ez nem biztos....

Én B6-ot szoktam adni, a fél tablettát porrá töröm két kiskanál közt, rá mondjuk pár csepp tea, vagy pl. normaflore és be a szájába. Fél korty.

2009. júl. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, b komplex van, de csak 6 éves kortól valót láttam. A B6-ot milyen korú gyereknek adod?
2009. júl. 23. 08:05
 8/8 anonim ***** válasza:

b6-ot csecsemőknek adom (most 6 hónaposak, de egész kicsi kortól kaptak, mikor nátha, vagy bármi volt), orvos javasolta.

Bocs, nyaraltunk...

2009. aug. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!