Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hetes babám, esténként...

8 hetes babám, esténként fürdetés - kajcsizás után, nyugtalan lesz, elkezdi rángatni kezét, vergődik, öklét a szájába veszi (cuppog rajta), sehol nem jó neki, sem kézben sem kiságyban, és nagyon nehezen nyugszik meg 1-2 óra. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Nem hiszem hogy még éhes lenne, mert rendesen megeszi az adagját,vagy túleszi magát? most lehet nála a növekedési ugrás?

2012. aug. 17. 08:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy már fáradt ilyenkor és azért nyűgös?
2012. aug. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy még éhes?

Az enyém ha éhes volt mindig cuppogott az öklén.

Vagy csak szimplán szeretne elaludni a cicin, tudod az olyan megnyugvás még ekkora babucinak.:)

2012. aug. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én is arra gondoltam, hogy már túl fáradt. Cicit is adtam neki, azt mohón bekapta,picit cuppog rajta, hallom hogy nem nyel, majd kiköpi és azon sem nyugszik meg sajnos.

Szerencsére nem sír, de nagyon szenved szegénykém, és egyszerűen nem tudom mi lehet még a baja.

2012. aug. 17. 09:46
 4/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, akkor viszont tényleg növekedési ugrásnak tűnik.

Próbáld meg büfiztetni egy kicsit tovább, mert van amikor csak jóval később jön ki a büfi.

Ilyenkor fogd meg a kis pocakját, ha keménynek érzed akkor fel van puffadva.

ha egyik sem akkor növekedési ugrás, és idővel elmúlik.:)

2012. aug. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hány órakor szoktad fürdetni? Lehet hogy korábban kéne egy picivel, és utána altatni. Fürdés után az én kisfiam is mindig nagyon elfáradt.

Szerintem a fürdés megfelelő időpontját kéne eltalálni, amikor még nem annyira fáradt hogy ne tudjon elaludni.

1-es válaszoló voltam

2012. aug. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Általában 18:30-tól és 20:00 óra között, utána szopi vagy tápi, és régen be is aludt 20:30 kor, de most nem csak jóval később még pár órát nyűglődik.
2012. aug. 17. 10:13
 7/7 anonim válasza:
nyálzik sokat?
2012. szept. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!