Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sos! Voltatok már így?

Sos! Voltatok már így?

Figyelt kérdés

Még nem fordult velem ilyen elő, de tegnap fáradt voltam, és alvás előtt adtam egy kis tápszert a babámnak, amiből meghagyott egy fél decit, és utána valahogy megfeledkeztem róla. Leraktam a szobába és elfelejtettem. Szóval ma reggel felkelt és valahogy megtalálta, megitta, és már csak azt láttam, hogy hozza nekem az üres üveget. Egész éjjel kint volt.

Másfél éves a kicsi.

Hívtam már orvost is, de azt mondta max. hasmenés. Viszont én már hallottam róla, hogy ilyentől akár szalmonellás is lett baba.

Veletek volt már ilyesmi? Lett a babával valami probléma utána? Tudom, nem volt helyes, hogy kint maradt, de kihagyott az agyam a fáradságtól. :(


Köszi a válaszokat.



2012. aug. 17. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugi:)) Nem kell egyből pánikolni.Ahogy az orvos is mondta.Max hasmenés,de még az sem biztos hogy lesz.
2012. aug. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia.

A tápszer tejalapú és a tej bizonyos alkotóelemei vannak benne.Vagyis nem teljes tej.Egyébként télen fűtés mellett jó melegben az én gyerekem is megitta az esti kint maradt tápit nem lett tőle semmi baja.És ez nem elítélhető,szerencsések azok az anyák akik mindig eszüknél tudnak lenni,én is dőltem ki a fáradtságtól.:)

2012. aug. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tényleg nyugodj meg. Ha megromlott volna biztos nem issza meg a pici. Megváltozik az íze.
2012. aug. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Fél decitől tuti nem lesz baja a babádnak. Max kicsit kitisztúl mert többet kakil, de még ez sem biztos. Nem lehet mindig toppon lenni. Néha én is kidőlök a fáradságtól, pláne ha nehéz éjszakánk volt.

2012. aug. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

semmi baja nem lesz ,felesleges a pánik

lesz még cifrább dolog is az életében ,akkor mi lesz ,szedd kicsit össze magad.

2012. aug. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, megnyugodtam.
2012. aug. 17. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!