Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A miskolci megyei kórházban...

A miskolci megyei kórházban hogy tudnám a gyermek gasztroenterológiai szakrendelést elérni?

Figyelt kérdés
Központi számot nem veszik, ha melléket tárcsázok, ki sem csöng. Sikerült valakinek? Ha igen, ossza már meg velem, hogyan...
2012. aug. 17. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
mikor hivtad őket?Mindenképp reggel hivd,és légy kitartó.Sajnos mi is akárhányszor hivtuk,volt,hogy csak a 10. hivásra vették fel.A melléket tudod akkor ezekszerint?
2012. aug. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, próbálkozunk tovább. Megkérdezhetem, mennyivel előre kaptatok időpontot. Nekünk a bölcsikezdés miatt lenne sürgős. :(
2012. aug. 18. 12:21
 3/7 anonim ***** válasza:
mi nem most voltunk,hanem jó pár hónappal ezelőtt.De kb 2-3 hetet kellett várni mikor adtak időpontot.Gondolom ugyanaz a mellék van,vagyis 1,de ha ha gondolod,előkeresem a fiam papirjait,és megnézem rajta a melléket,de szerintem ugyanaz.
2012. aug. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt megköszönném, ha megírnád. És megkérdezhetem, mennyi időn belül volt eredmény? Mert vérvétel is kell a tejfehérje miatt.
2012. aug. 19. 10:27
 5/7 anonim ***** válasza:
1471-es mellék.Az eredmény is kb 2-3 hét,bár nekünk nem tejfehérje miatt volt,hanem epekő,de szerintem ugyanannyi idő lehet.
2012. aug. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is ezt próbáltam. Köszönöm a gyors válaszodat! És jó egészséget Nektek!
2012. aug. 19. 21:51
 7/7 anonim ***** válasza:
igazán nincsmit,nektek is viszont kivánom!Remélem sikerül őket elérni!
2012. aug. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!