Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van aki 3,5-4 hónaposan...

Van aki 3,5-4 hónaposan kezdte a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés

Lányom tápszeres, egy nap 8-10x eszik tápot, szerintem ez sok. 2 óránként eszik. 6700g (3250g-al született) Adtam már neki tejpépet, de utána 2 órával ismét éhes volt. A gyümölcsöt nem eszi, alma, barack kilőve (az üvegest sem). Főzhetek neki répát, krumplit? Vagy olvastam olyat is, hogy tejbegrízt adtak (1,5deci tej+1,5 deci víz+evőkanál búzadara).

Aki ilyentájt kezdte a hozzátáplálást szívesen fogadnék 1 pár jó tanácsot.

A rosszindulatú megjegyzésektől kíméljetek meg!

Köszönöm!


2012. aug. 17. 16:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Örülök ha segíthettem,elnézést kicsit össze-vissza van csak nagyon fáradt vagyok újra leírni.
2012. aug. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. 1 hónapos kora óta tápos. A gyümölcsnek sem a levét sem a pürét nem eszi, kiköpi és fintorog, még egy picikét sem eszik belőle. 1 hete kóstoltatom, 3 napig almát próbáltam, nem ment (üveges sem) utána a barack, az sem. Majd kipróbáltam tejpépet, megevett 200ml-t de rá 2 órára már ordított, hogy éhes. Hát mit csináljak, adtam neki tápszert. 150lm-t eszik egy evésre, több nem kell neki. Ezért akarom kipróbálni a répát, krumplit. A tápszerrel nem lakik jól.

A gyümiket tízóraira kapta.

2012. aug. 17. 21:02
 13/13 anonim ***** válasza:

Még arra gondolok, hogy lehet, hogy nem elég laktató neki a tápszer amit kap!Milyet eszik?

Létezik olyan tápszer ami direkt jóllakotság érzetet ad a babának.Ilyen:

[link]

Próbáljátok ki!Említsd meg a gyerekorvosnak, hogy írja fel.

Én lányom is Novalacot eszik csak ő az IT-t.

6-os voltam.

2012. aug. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!