Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mire gondolsz ha ezt látod?

Mire gondolsz ha ezt látod?

Figyelt kérdés
Apuka tolja a babakocsit. Csak mert anyós és sógornő szerint apuka ne bohóckodjon már, hogy babakocsit tol. Miért az hol van leírva, hogy az csak az anya "dolga" lehet? Tényleg ciki ez?
2012. aug. 18. 11:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk a férjem szabályosan kiszedi a kezemből a babakocsit, hogy ő tolhassa a gyereket, pedig már kis esernyőkocsival szaladgálunk, ha kell. Amíg nagy benga kocsink volt, akkor is ő tolta, sokszor séták alkalmával is. A férjem szerint apukának lenni és babakocsit tolni vagány. :)
2012. aug. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Dehogy ciki, szerintem nagyon is aranyos, párommal mi civakodni szoktunk ki is tolja :) Mondjuk még csak 5 hetes :) De felváltva toljuk :)
2012. aug. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
Az a ciki ahogy egyesek gondolkodnak. Teljesen jó mi felváltva toljuk,mikor megérkezett a sport babakocsija akkor versenyeztünk ki fogja először kipróbálni :)
2012. aug. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Nem ,hogy ciki hanem szerintem nagyon jó dolog hogy apuka is kiveszi a részét.Az én lányom 1 éves van amikor apukával kettesben mennek a játszótérre.A férjem ilyenkor mindig nagyon büszke,szerintem ez a normális:D
2012. aug. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk mindig ő tolja...:))) akkor ő nagy bohóc..:)))))))
2012. aug. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%

Amíg babakocsit használtunk és közösen mentünk valahová, mindig a férjem tolta a babakocsit. Miért lenne ez bohóckodás? Az apáé is a gyerek, nem csak az anyáé.

Aki ezt cikinek tartja, annak a gondolkodása nagyon ciki szerintem.

2012. aug. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
86%
Én olyan büszke voltam, amikor apa tolta a babakocsit!!!!!!
2012. aug. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk ha apa is velünk van ő tolja a babakocsit! Vagy a nyakába ül a gyerek és én tolom ;-)
2012. aug. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%

Ha sétálni megyünk hárman mindig a párom tolja a babkocsit.Meg amúgy is gyakorlottabb mint én,ő már tizenévesen is kocsikáztatta a kishúgát :)

Szóval,jó nagy marhaságot beszélnek anyósodék.

2012. aug. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó amikor együtt megyünk, hanem hogy egyedül elviszi sétálni babakocsiban.
2012. aug. 18. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!