Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ha én és a férjem...

Szerintetek ha én és a férjem nem vagyunk vmi szépek. A férjem alacsony is. Még születhet szép babánk?

Figyelt kérdés
tudom h nem ez a lényeg..de érdekelne a véleményetek:)
2012. aug. 18. 14:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én meg abban reménykedem, hogy nagyon okos lesz. Egyikünk sem egy észkombájn volt a suliban. Remélem a gyerekünknek nem lesz ilyesmi gondja. vannak ismerőseim nem tul okosak , sőt butácskák is és olyan okos gyerekeik vannak, hogy csoda.

De a kérdésedre válaszoljak. Átlagosak vagyunk és a gyerekünk nagyon szép lett. Mindn nap megállitanak idegenek, hogy megnézzék. Olyan kis szabájos gömb feje van. És mindenkire mosolyag. 5 hónapos most.

2012. aug. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

De aranyos vagy!!:))

Persze, hogy lehet szép! Sőt, majd meglátod, hogy Ő TÖKÉLETES lesz!!:))

2012. aug. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére eddig úgy néz ki, hogy igen. :) Én egyáltalán nem tartom magam szépnek, a férjem sem egy Adonisz, teljesen átlagos férfi. Mikor terhes voltam, gondoltam is rá párszor, hogy vajon kitől mit fog örökölni a gyerekünk, de eddig úgy tűnik, mindenkitől a jót kapta. Igaz, még csak 6 éves a lányunk, szóval később még simán előjöhetnek a rosszabb öröklések (mint pl a pattanásos bőröm, ami most is olyan, mintha tini lennék, pedig hát...) de eddig határozottan gyönyörű csajszi. :))
2012. aug. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Persze nem is egyet láttam már. :)
2012. aug. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!