Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy bírja babátok ezt a hőséget?

Hogy bírja babátok ezt a hőséget?

Figyelt kérdés
2,5 hós a lányom és mióta ilyen meleg van szörnyű nyűgös... Semmi nem jó szegénynek. Meztelenkedik, de ölben akar lenni, úgy viszont nagyon kimelegszik, szörnyen izzad. Pancsiztunk is, attól sem lett jobb. Szellőztetek, minden ablak nyitva, így jár a levegő.
2009. júl. 23. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam lassan 2éves és ő is nagyon rosszul viseli,nem hogy a kisebbek,mint pl. a te lánykád.
2009. júl. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én babám dettó ugyanez. Egész nap nyűgi Ő is, szintén nem lehet letenni mert torkaszakadtából ordit. Mi is pancsiztunk, addig csendben volt, aztán újrakezdte a sirást, ahogy kivettem a kádból. 3 hós lesz, jó súlyban is van és nagyon szenved. Látom, h tiszta viz a haja, olyan mintha hajat mostunk volna. Az a legrosszabb, h nem tudok rajta segiteni, hiába minden igyekezet, majdnem 30 fok van a szobában. :( De hátha jön a hűvösebb idő most már!
2009. júl. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Légkondival, medencével, és hűsítő borogatással.
2009. júl. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én ma már nagyon kiakadtam.

Tegnap is, ma is, egy percre le nem tehetem a picurt, mert úgy ordít, mint akit nyúznak.

Viszont elég nehéz 7,5 kilót hurcolni egész nap.

SEMMI nem köti le.


Délben pancsiztunk egy nagyot, nagyon élvezte, jó fél órán át hűtöttem így vízzel, aztán még nyűglődött egy jó félórát, és most már két órája alszik szegényem.

Jól elfáradt a sok kiabálástól, szenvedéstől.


Nincs mit tenni.

Mi is szenvedünk, hát még ezek a picikék!


Meg szerintem hiányzik neki a séta, ami ma is, tegnap is elmaradt.

Én ilyen időben még hatkor sem viszem le, mert iszonyú hőség van még akkor is.

2009. júl. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
mi hajnalban járunk sétálni, mikor felébred, szopizik és utána kimegyünk 0,5-1 órára...
2009. júl. 23. 15:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Az enyém alszik mint a bunda:)
2009. júl. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!