Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen őszi adjak 3,5hós...

Milyen őszi adjak 3,5hós babámnak?

Figyelt kérdés

Nagyon szenved a kakival,már mindent próbáltunk és semmi nem segít,most szélcsöveztem meg,de nem bira kinyomni a kakit,szinte visított nyomás közben,és csak ici pici kaki jött!!

Melyik fajtát adjam?

Üveges bébi őszi lé??

Köszi a segítséget!


2012. aug. 19. 13:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Frisset adj, most éppen szezonja van. meghámozod, villával szétnyomod, ami lé kicsorog belőle, az bőven elég 1-2 kiskanálnyi. Ha még nem kóstolt semmit, ez bőven elég lesz. Figyeld a reakciót, másnap kaphat többet, ha nem mutatkozik probléma.
2012. aug. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
3,5 hónaposan még nem elég érett a baba szervezete, hogy feldolgozzon az anyatejen/tápszeren kívül más ételeket. Én a helyedben inkább orvost kérdeznék meg, vagy ügyeletes kórházat felhívnék, nehogy rosszat tegyél. Nekünk a védőnőnk székrekedésre kamillateát javasolt pici cukorral, nagyon bevált.
2012. aug. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

És z tényleg segíteni fog szegénykémen?

2012. aug. 19. 13:44
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem egészen 4 hónapos korában kezdtem a hozzátáplálást orvosi engedéllyel, mert nekünk is hasfájós volt nagyon és kakigondok voltak. egyébként tápszeres volt már ekkor. Reszelt alma oldotta meg nálunk a kaki gondot. Az alma nem nehéz étel a kis emésztőrendszerének.
2012. aug. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nekem az orvos ajánlotta és akkor még csak 1,5hónapos volt,ő mondta hogy muszály leszek adni neki 3-3,5hónaposan hogy ne szenvedjen szegény!

Mi literszámra ittuk a kamillát,de semmi..volt hgy 50ml teába 2!!evőkanál cukrot raktam,de az sem hajtotta meg..a glicerin kúpot meg kezdi megszokni,úgy hogy már az sem segít igazán!

Csak anya tejes,és ha 10.napon nem piszkálnám kúppal,nem is kakilna magától.

2012. aug. 19. 13:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Főzzél neki kamilla teát és adj oda neki kb-20-30 ml-t! Ne kínlódtasd a szélcsővel és ne adj őszilevet, mert kicsi még.
2012. aug. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ahogy az előbb írtam a z alma nagyon jó a kaki gondra, mi a barackot csak utána adtuk, de már nem ezért.
2012. aug. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk ugyanez volt a baj+Azenyémis csak anyatejes, és én semmiképp nem akarom 6 hó előtt hozzátplálni,így a saját étrendemen kisírleteztem!Ha nemeszem fehér lisztesdolgokatakkor tud kakilni!Napi2-őt!!!!!!


Eszekmindennap 2 körtét délelőtt és 1 szilvát délután,mega teljeskiörllésű dolgok!


Én az első csemetémet sem "tömtem" semmi műcuccal (onfakol/espumisan) hanem énittam a köménymagbőlkészített teát és nála azsegített!


A kicsinél a körte,mega szilva meg a fehér liszt elhagyása!


Szerintem TE is magadon kisérletezz!

2012. aug. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálunk pont az alma volt székletfogó. nekünk a kamillatea cukorral vált be

Aztán később a szilva

2012. aug. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!