Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon káros a fogaknak a...

Nagyon káros a fogaknak a hipp granulátumos tea?

Figyelt kérdés

Kislányom mostanában nem hajlandó, csak ezt meginni, tegnap próbálkoztam vízzel, de alig ivott meg 1 dl-t egész nap, ebben a melegben az édeskevés.

Ma eddig 3 dl-t ivott meg hipp alma-citromfű teából, csak féltem a fogait is.


Mondjuk 130 ml vízhez teszek egy fél mokkáskanálnyi granulátumot, így azért nem olyan gáz, ugye??


10 hós a kislányom


2009. júl. 23. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Mivel szénhidrátot tartalamz, és az állandó cumisüveg használattal árthat a fogának. ezért jó, ha csőrös pohárból, vagy rendes pohárból iszik a baba. Meg azért kis genetika is kell hozzá. A fiam szájában állandóan lógott a cumisüveg, benne a hipp tea, majd a sima tea, mégis szép egészségesek a fogai, most 7 éves.

A lányom is 10 hónapos, és ő is csak hipp teát iszik, de megpróbálom, hogy csak akkor legyen a szájában az üveg, amikor tényleg szomjas.

2009. júl. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Persze én is csak addig adom oda az üveget, amíg iszik.

Pohárból még nem tud inni, de gyakoroljuk, ebben a nagy melegben nem gáz, ha magára borítja :)

2009. júl. 23. 15:56
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez a fogmizéria meg minden erősen el van túlozva.Nyilván senki nem fogja a gyereke szájába adni az üveget ha nem szomjas és egy kevés édesítő kell a teába hogy legyen íze.Szerintem nyugodtan add neki a HIPPet én is azt teszem,fiam is ezt itta és gyönyörűek a fogai.
2009. júl. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a kislányom csak a vizet issza meg. szívből örvendek is miatta. valag pénzt kifizettek, hogy cukros löttyel tömhessétek a gyerkőcötöket. Üdvözlet a fogyasztói társadalomban :-( persze, nem ti tehettek róla, amíg a Hipp doboza olyan csillivilli és elhitetik veletek, hogy az milyen jó.
2009. okt. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!