Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak sem alszik 2 hónapos...

Másnak sem alszik 2 hónapos babája napközben?

Figyelt kérdés
Kivagyok! 2 hónapos a babám és nem alszik napközben semmit,max ilyen 15-30percekre elszunnyad szopi után és ennyi. Este 10-11 körül alszik el éjjel egyszer felkel aztán meg 7-8 között már fenn van.
2012. aug. 20. 10:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt/van azzal a különbséggel hogy ő este is 3 óránként kelt. Ez így is maradt eddig, kivéve hogy este már nem kel annyiszor (ha nem fogzik).

11 hónapos baba anyukája

2012. aug. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ja igen, azért 4-5 hónapos korától este 9 körül alszik el, addig ő is csak 11 után. első válaszoló voltam
2012. aug. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Remek... :S
2012. aug. 20. 10:59
 4/14 anonim ***** válasza:

nekem másfél hónaposa kicsim.ő is alig akar aludni napközbe.elalszik és 5-10 percenként nyöszörög (gondolom a hasa miatt) úgy kell visszaaltatgatni állandóan.mert ugye fel nem lehet ennyit mert akkor csak ordít egész nap a fáradtságtól (tegnap ez volt).ja és éjszaka is 3 óránként kell enni (tápszeres).

neki egy hetes kora óta fáj a pocija ,remélem lassan már kinövi és lesz egy kis szünet a fogzás előtt.

2012. aug. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Igen, ismerős! 5 hetes múlt! Nappal alszik fél-1 órákat evés után, este 9-kor beájul és csak 4-kor kel! De utána 7-kor megint, szóval éjszaka alszik leginkább
2012. aug. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Az én 2 hónapos babám szokott nappal aludni, van hogy 3-4 órát is egyhuzamban. De ha sokat alszik napközben akkor viszont rémálom az éjszaka... :(

De ha fent van egész nap és nem alszik -max fél órákat- akkor este 10-től 6-ig alszik, max 1-2szer kel fel,mint nálatok.


Nyugi, ahogy nő a baba egyre jobb lesz az alvókája!! :)

2012. aug. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nálunk is ez volt, kétszer háromszor 10-20 percet aludt napközben és rengeteget sírt, gondolom a fáradtságtól. egyéves kora után ajvaulgatni kezdett ahelyzet, de most se egy nagy alvó
2012. aug. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ja, most 21 hónapos, utolsó voltam :-)
2012. aug. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Disi ***** válasza:
Nekem is rossz alvó volt a kislányom picinek. 2-3x 30 percet aludt nappal. 4 és fél hós koráig viszont átaludta az éjszakákat. Már 13 hós elmúlt, már csak egyszer alszik délben másfél-2 órát, viszont éjjel minimum 2-szer kelünk :((( Vagy a foga jön, vagy szomjas, minidg van valami... Hidd el, örülj annak ami most van, később rosszabb lehet...
2012. aug. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem a lányom tegnap össz-vissz kb 2 órát aludt egész nap. Ma meg idáig fél órát alszik mellettem fekszik az ágyon
2012. aug. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!