Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 35-36. héten szült kismamik?...

35-36. héten szült kismamik? Mi történt?

Figyelt kérdés

Most vagyok 35 hetes.A méhlepény 3-as fokú öregedést mutatott,a dokim azt mondta be kell feküdnöm és ha betöltöm a 36.hetet megindítja a szülést.A picur becsült súlya még csak 2500.Nem kicsi a súlya még a megszületéshez?

Ha ti is a 35-36.héten szültetek magától indult meg vagy megindították?És miért?Mekkora lett a baba?


2009. júl. 23. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Én ugyan 37. hétre szültem, de csak 2200 g volt a lányom, éppen azért indították a szülést, mert már nem fejlődött. Azon kívül, hogy kicsi, hálistennek semmi baja. Nálad már a 2500 g is valószínűleg megvan, nyugi, minden rendben lesz!!!!
2009. júl. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nyugalom.Én 36 hétre szültem,igaz a súlya 3333gr volt, nem lett semmi baja.A te babád súlya is elég.

Nekem magától indult meg a szülés, próbálták visszatartani de nem ment.

2009. júl. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!Bár kilógok a sorból,csak leírnám nyugtatás képpen....

Amikor megszületett a kisfiam,a kórteremben feküdt egy anyuka velem szemben,az ő kislánya a 35. héten érkezett spontán.A kicsi lány súlya 2500 gramm volt,nem is került a koraszülött bébikhez,minden rendben volt vele.Mindig egymás mellett tároltuk :) a gyerkőceinket a kis kocsijukban,olyan kis csöpp volt az én tökim mellett.

Ne aggódj,minden jól megy majd!

Leírod majd,ha kibújt a baba?Így ismeretlenül is szorítok értetek,gyors szülést kívánok!

2009. júl. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megnyugtató válaszokat!

:)

2009. júl. 23. 22:01
 5/9 anonim ***** válasza:
Kislányom 36.héten született. Indított szülés volt, mert már nagyon kevés volt a magzatvizem. 2270gramm, és 46cm volt a tündérkém, de minden rendben volt,nem került a koraszülöttre. Semmi lemaradása nincs, észre sem venni azt az egy hónapot.
2009. júl. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36,2 hetesen szültem meg, elkezdett szivárogni a magzatvíz. 2780 g-mal, 48 cm-rel bújt ki a kis szerelmem:) ne aggódj, nem lesz gond
2009. júl. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A kisfiam 35. hétre jött. Max annyi előjele volt, hogy elkezdett elmenni a nyákdugóm. Hirtelen egyik éjjel elment a vizem, jöttek a fájások és másfél óra múlva kint is vol egy gyönyörű, 47 centis, 2900 grammos szépség! :)

Igaz nem volt zökkenőmentes az első pár nap, mert 3 órás volt, amikor légzési zavarokat észleltek, de napokon belül helyre állt minden! Nagyobb volt az izgalom, mint a baj!

Most 12 hetes, 5,30 kiló és gyönyörű, formás és egészséges!

Egyik rokon a 32. héten szült, leszakadt a méhlepény. A kislány 1,90-el született. Viszon ő is kis éltre való, azonnal tudott szopizni is. Most 2 hós és ő is csodaszép. :)

Próbáld magad kímélni, próbáld minél tovább húzni, de ne ess kétségbe, ha mégis hamarabb jön! Te vagy neki a legfontosabb és az a legjobb, amit ilyenkor tehetsz, hogy próbálsz mellette nyugodt maradni, hogy ne érezze.

Bárhogy is lesz, minden jót kívánok!

2009. júl. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm,kedvesek vagytok!

Nem félek a szüléstől és ideges típus sem vagyok,csak a picuri miatt aggódom.

2009. júl. 24. 13:37
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a 34. hétre szültem. A súlya 2450gr volt és 50cm. Nagyon aggódtam,hogy el kell vinni másik kórházba, de mondták,hogy nagyon jól van, és csak 1 estét volt inkubátorban. Nekem levált a méhlepény, és ez miatt volt szükség a sürgős császármetszésre.Tehát ne izgulj, nem lesz semmi baj. Akár simán szülsz, akár császárral hidd el minden rendben lesz. Ja és hozzá teszem,hogy most 14 hónapos a babucim és 13 kg. Tehát nagyon összeszedte magát a kis drága.
2009. júl. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!