Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, hogy 10 hónapos...

Mit csináljak, hogy 10 hónapos kislányom ne ébredjen olyan sokszor éjjel?

Figyelt kérdés

Kezdek fáradt lenni, mert a picikém éjjelente van, hogy 4-5-ször is felébred. Keresi a cumiját. Persze nem találja, így nekem át kell mennem hozzá a szobájába és előkeríteni. Amint megkapta alszik is szépen vissza.

Most már 2-3 cumival alszik egyszerre, hogy jobban a keze ügyébe kerüljön legalább egy, de valahová még így is el tudja őket "játszani".

Járt már valaki hasonló cipőben.

Ha leszokna a cumis alvásról, akkor javulna a helyzet?

Ha igen, hogy szoktattátok le a gyerkőcöt?


2012. aug. 20. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:

5-6 cumival mi jó eredményeket értünk el. :o)

De másik lányomnak csak egy volt. Feszesre raktuk a rácsvédőt, így nem esett ki, ő megtalálta magának és betette ha kellett, éjjel is.

2012. aug. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi 3 cumival alszunk, de így is van, hogy mind kiesik. Szerintem vegyél még több cumit. De ami nekünk most nagyon bevált az a levendula. Kisfiamhoz 3-4 alkalommal be kellett mennem, már kezdtem fáradni, aztán kipróbáltam a levendulát. Gyógyszertári levendula illó olajat veszek, de szerintem bármilyen jó. Ebből 2-3 cseppet teszek az ágyába, és lefekvéskor párologtatok is. Rögtön nem hat, de 3-4 éjszaka után már nem kellett bemennem hozzá. Van olyan, hogy este 8-tól reggel fél hétig alszik, néha hajnali 5 körül eszik és alszik is tovább. Nálunk bevált, egy próbát szerintem megér.
2012. aug. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Már belinkeltem máshová is, de ide is betűzöm.

[link]

2012. aug. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as. A cikk nagyon érdekes, de rajtam sajnos nem segít. Én nem választottam le a kislányomat, a tejem elapadt. Mi a dédiékkel élünk, tehát 5-en élünk egy háztartásban, sőt édesanyámék is közel vannak. Tehát a nagycsalád minta teljesen illik ránk. :) Folyton foglalkozik valaki a picurommal. Az alvás viszont nem megy. :(:(:(

Nappal örülök, ha össze-vissza 1 órát tud aludni. Ez nagyon kevés az ő korában. Éjjel pedig gyakran kel. Mostanában nyűgösebb is és kialvatlan.

2012. aug. 21. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!