Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kaptatok virágot a férjetektől...

Kaptatok virágot a férjetektől/párotoktól, amikor a baba született?

Figyelt kérdés
Én nem kaptam:( Szokás ez?
2009. júl. 24. 09:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


én se kaptam :( pedig állítólag szokás. Jó, mondjuk a kórházba nem szabadott volna úgysem tartani; és amikor hazajöttünk, nem az volt a legfontosabb dolga, hogy virágért szaladgáljon; de azért jól esett volna....

2009. júl. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Én sem kaptam:(
2009. júl. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Én nem virágot kaptam, hanem amikor hazaértünk, akkor a lakás több pontjára is kitűzött üzeneteket nekünk, hogy pl. "Végre itthon vagytok, ti vagytok a mindenem, kis családom"... Stb. Szerintem ez szép gesztus. Én nem vártam virágot.
2009. júl. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de nem is vártam. Pont elég volt szegénynek a 2 munkahelye, a kórház és a lakásunk között rohangálni, mosni nekem a hálóingeket, vásárolni amire szükségem volt, plusz a szüleinket gardírozni... Nekem ezek sokkal többet jelentettek, mint egy virágcsokor.
2009. júl. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de mondtam, nehogy hozzon, mert sajnálnáma kórházban hagyni :) És amúgy nagyon aranyos és boldog volt, öröm volt ránézni (rá is) :)
2009. júl. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
én kaptam :), meg vett héliumos lufikat is (BOY felirattal), mert ezt előtte már elszóltam hogy jó lenne akiságy köré lufik :)
2009. júl. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem kaptam, de nem is vártam. Mindent együtt csináltunk, én is vehettem volna neki ennyiből.
2009. júl. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Én kaptam. :D Még aznap mikor szültem este visszajött 3 szál gyönyörű rózsával, csak mivel még aznap este a szülőszobán kellett lennem, így másnap hozta be újra és a kórteremben díszelgett egy hétig. Mindenki megcsodálta, mert gyönyörű szép hatalmas vörös rózsák voltak. Le is vettem a fejeket és kiszárítottam. Az 1 hét alatt csak az egyik szál hervadt el, a másik 2 kb. 2 hétig szép maradt!
2009. júl. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag szokás valami ajándékot kapni. A sógornőmmel majdnem egyszerre szültünk, ő kapott a párjától fülbevalót, anyósom az én páromnak is adott 10 000 ft-ot, hogy vegyen nekem valamit, de mondtam, hogy inkább hasznosabb dolgokra kellene fordítani azt a pénzt. Amúgy is elköltöttünk hirtelen egy csomó mindenre. Mellszívó, melltartó, Sholl papucs...


Egyébként nekem is többet ért mindennél az, hogy amikor hazajöttünk rend és tisztaság volt mindenhol.

Kiderült, hogy 4 napig, míg a picivel a kórházban voltunk, anyósomék átjöttek minden nap segíteni apának. Kiságyat összerakni, ágyneműt húzni, konyhaszekrényeket visszaszerelni...

Minden a helyén volt mire jöttünk.

(Lakásfelújítás vége.)

A nagyfiam meg felmatricázta az autót a tesónak: "Vigyázz Rám!" feliratokkal. :)

2009. júl. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
nekem hozni akrt egy csokrot de a virágos ismerős volt és mondta neki hogy nem engedik be a kórházba ezért ő egy dobozos orhideát vett nbekem meg a babynek egy plüss elefántot. ő soha nem vesz nekem virágot csak nőnapra, név és szülinapra.
2009. júl. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!