Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kaptatok virágot a férjetektől...

Kaptatok virágot a férjetektől/párotoktól, amikor a baba született?

Figyelt kérdés
Én nem kaptam:( Szokás ez?
2009. júl. 24. 09:12
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor nem kaptam, de szerintem ez lett volna az utolsó, amire akkor ő gondolt volna, mivel korábban jött a kisfiam és volt más, amivel foglalkoztunk! Viszont azon a hétvégén volt anyák napja és a kisfiam nevében vett egy csodálatos virágcsokrot. :)
2009. júl. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
nem, viszont minden nap hozott a kórházba valami meglepetést :) pl. csokit :)
2009. júl. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Kaptam egy csokor virágot, akkor, amikor jött értünk, hogy megyünk haza. Azt mondta, hogy azért nem hamarabb, mert érdeklődésére azt válaszolták a kórházban, hogy nem szabad virágot tartani a kórteremben, és így nem is láthattam volna, ha hamarabb megveszi. Így meglepetés volt, hogy a hazajövetelemkor kaptam meg! :)
2009. júl. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Én nem is számítottam rá, de a párom egy pici cserepest hozott ami gyönyörűen virágzott, meg egy szál boglárkát, mert a kislányunk Bogi :) Nem vagyok nagy virágmániás, de az a kis szál boglárka sokat jelentett, így majdnem elsírtam magam amikor a vizitkor közölték hogy ki kell vinnem, mert nem lehet virág a kórteremben. Szerencsére a nővérpulton volt egy "közös" váza, ott volt míg haza nem mentünk, meg mellette a cserepes.
2009. júl. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Dec. 23.-án született meg a fiam, Karácsony második napján jöttünk haza, kis községben élünk, minden virágos zárva volt, így nem kaptam. :((
2009. júl. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
szia.kaptam virágot.de én az a szerencsés nő vagyok akinek rendszeresen meglepi a párja vele.azóta is kaptam már nem egy nagy csokor virágot.persze nem alkalomra.
2009. júl. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!