Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kaptatok virágot a férjetektől...

Kaptatok virágot a férjetektől/párotoktól, amikor a baba született?

Figyelt kérdés
Én nem kaptam:( Szokás ez?
2009. júl. 24. 09:12
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
90%

Nem, de én nem is hallottam ilyen szokásról.


Nálunk a szüleimmel együtt kitakarított apa, és ragyogott a lakás, mire hazaértünk.

Ráadásul egy hétig itthon volt velünk, és segített, hogy kicsit könnyebb legyen a császár utáni állapotom.


Nekem ez többet jelentett, mint egy kazalnyi virág.

2009. júl. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Én nem virágot kaptam, hanem egy brillköves szív alakú megált.
2009. júl. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy szokás-e de én kaptam. 21 szál gyönyörű vörös rózást, hatalmas csokorban! :)
2009. júl. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

én nem kaptam virágot,de nem is vagyok az a nagyon virágos...pár nappal később az unokaöcsém hozott egy csokrot.édes volt :-)

többet jelentett nekem az a meghatottság,gyengédség és szeretet ami a szemeiben tükröződött,ahogy ránk nézett!

2009. júl. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem kaptam, de amíg a kórházban voltunk, minden nap reggeltől estig velünk volt:-) ez többet ért.
2009. júl. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Én csak szerettem volna kapni:(nagyon jól esett volna...
2009. júl. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Én csak az apósoméktól kaptam. Nem a szívem csücske az após de ez jó húzás volt tőle. Valamiért jól esett, soha nem érdekelt a virág de ennek nagyon örültem.
2009. júl. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
58%
Virágot nem, mert "értelmetlennek " tartja, hogy már "halott" virágot vegyen, viszont minden mást megkaptunk/kapunk, elnézést, de ki van nyalva a popókánk :)és ami a legjobb: több, mint egy hónapot velünk van itthon, állati szerencsés vagyok!
2009. júl. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Én nem kaptam, de én nem is szeretek virágot kapni, én csokipárti vagyok.

Amikor hazajöttünk a kórházból, egy nagy transzparens várt itthon (férjem készítette), "Helló itthon csajok!" felirattal. Sírtam örömömben :)

2009. júl. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Én mikor hazajöttünk a kórházból egy ezüst fülbevalót kaptam. Megköszönte hogy világra hoztam a lányunkat, és hogy nagyon büszke Ránk.
2009. júl. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!