Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Colief cseppről mi a véleménye...

Colief cseppről mi a véleményetek, tényleg szuper? Segít megszüntetni a hasfájást? Nagyon macerás a beadása szoptatott csecsemőknek?

Figyelt kérdés

2012. aug. 21. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi azt használunk, semmi más nem hatott! Nem fáj neki egyáltalán! Én lefejek annyi tejet, amennyi egy napot kifut, 40-50 ml-ert, majd beleteszem a 26-28 cseppet! Majd a hűtőbe! Evés előtt egy nagyon kicsit veszek ki belőle, megissza, majd megszoptatom! Nem macerás!Ennyit megér, hogy ne fájjon a hasa! Csak nálunk a patikában 3873 ft már! Egy hétig elég egy kis üvegcse!
2012. aug. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

detto csak ez vált be, 10 napig kitart, ha reggel és délelőtt picit kevesebbre veszem a figurát, de mondjuk én táppal kevert anyatejet adok neki cumiból

az infacol, espumisan, teák egyáltalán nem váltak be ill. azok csak a tünetet kezelik, az okot, - azaz hogy nem tudja még bontani a tejcukrot és ettől puffad - azt nem. Azt csak a colief

De kell kb 3-4 nap, mire lesz hatása!

2012. aug. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi is ezt használjuk!Nem mondom, hogy teljesen elmúlt tőle, de mind közül így is ez a legjobb! Van amikor teljesen jól van, de pl. most 2 napja eléggé szenved! Nálunk most emelték az árát 4400 forintra! Azt hittem ez mindenhol egységes áron van!
2012. aug. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én espumisant adok, az nem drága, és kiskanálra fejek kézzel is akár egy pár csepp anyatejet, rá az espumisant, és tök könnyű beadni, védőnő mondta így a kanalat is megtanulta már, jó ég, nagyon drága amit írtok
2012. aug. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen drága! De sajnos amint írtam semmi nem használt! Mi is ettük az espumisant, infacolt, doki által kiírt cseppet...
2012. aug. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!