Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha hidegen adom a tápszert,...

Ha hidegen adom a tápszert, akkor bekeverhetem hidegen (kipróbáltam, jól oldóik), vagy használati utasításnak megfelelően, és utána lehűtve?

Figyelt kérdés
Már 11 hónapos, eddig nagyjából szoptattam, de már nagyon kevés tejem van. Melegen nem nagyon issza a tápszert, de ma megpróbáltam hidegen, úgy nagyon ízlett neki.

2012. aug. 21. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy túl melegen adtad? Hideg tápszertől lehet hogy fájni fog a pocakja.Ha hidegen szeretned adni,attol fuggetlenul forralt vizzel csinald es utana hutsd le
2012. aug. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hideg (szobahőmérsékletű) forralt vízzel adtam. Csak úgy vedelte. Biztos, hogy nem adtam túl melegen, langyosan eddig, de inkább bekevertem pépnek, mert nem nagyon itta. Ma pont elfogyott a gabonapehely, ezért próbáltam így ki. . Meg amúgy is szeretnék áttérni a rendes vacsora - utána tápszer ivásra. De lehet, hogy csak épp nagyon szomjas volt...
2012. aug. 21. 20:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ásványvízzel szoktam és berakom a mikróba 1percre és utána rakom bele a tápszert! Nem hiszem, h gondot okoz, h hűvösebben adod neki! Ha csak így eszi meg, akkor nem lehet mit csinálni, de azért néha próbálkozz meg 1 kicsit langyosabbal! Baja biztos nem lesz tőle! :)
2012. aug. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi nektek!
2012. aug. 21. 20:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam sem szereti melegen! Nem lesz baja a szobahőmérsékletű tápszertől, akkor nyugodtan adhatod neki így!
2012. aug. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!