Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy viselte babád az oltást...

Hogy viselte babád az oltást és mit adtál neki utána?

Figyelt kérdés
A kisfiam nagyon rosszul tűri, az első után aznap sírt nagyon fájdalmasan, a második után másnap és harmadnap volt nagyon beteg, előre félek a harmadiktól. Adtam neki lázkúpot, próbáltam az Algoflex Baby-t, de ugyanúgy volt.
2012. aug. 14. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
sírt szegény nagyon, mikor hazaértünk lázkúpot adtam neki, 4 hónaposan meg panadol babyt
2012. aug. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

borogasd be az oltás helyét amint haza értetek

ha tényleg belázasodik akkor csillapítsd


a di-per-te kombi oltás majdnem mindig van láz, hőemelkedés utána az oltás helye bepirosodik és meleg lesz

2-3 nap míg teljesen rendbe jön kell h kialakuljon a védettség

minden baba más az egyiket jobban a másikat kevésbé viseli meg


ne aggódj te is túlestél rajta .-)

2012. aug. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi a 2 hónaposnál nem lázasodtunk, be csütörtökön kapjuk a három hósat remélem most is így lesz. Oltás után nyűgös volt, rosszkedvű.Én fél lázkúpot adtam oltás után 2 órával és lefekvés előtt.
2012. aug. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
enyémnek soha nem volt semmi, addig sírt amíg a tű benne volt és kész, de a 2 hósnál még akkor sem.
2012. aug. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a két hónapos oltásnál (délelőtt kapta az oltást) délután nyafogott egy kicsit, és nyűgösebb volt az átlagnál.

A három hónaposnál estére adtunk neki egy fél germicid kúpot, hőemelkedése se volt, se a kúp előtt, se utána. Se nyűgösség, se nyafogás.

A négy hósat ma délelőtt kapta meg, egy órája mértem, akkor volt 37 a hője, amúgy délután egy leheletnyit volt nyűgösebb. Remélem, ma sem lázasodik be.

2012. aug. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!